Марселиньо беше изпуснат в наказателното поле и стреля, но над вратата.

80′

Лудогорец беше близо до обрат, но играч на Арсенал изби от голлинията.

74′

ЛУДОГОРЕЦ ИЗРАВНЯВА! ЖОАО ПАУЛО е точен за 1:1 след като засече центриране отдясно.

64′

ГОЛ  ЗА АРСЕНАЛ! Пластун си вкара автогол. Кирил Комбаров изведе Олег Власов и той центрира, но там Пластун пресече топката в собствената си врата за 0:1!

60′

Натиск на Лудогорец в последните минути.

53′

Марселиньо не успя да овладее добре топката в наказателното поле и му беше избита.

47′

Смяна в отбора на Лудогорец. Излиза МОЦИ, влиза ПЛАСТУН.

47′

Излиза МИНЕВ, влиза СИСИНЬО.

47′

Излиза ТЕРЗИЕВ, влиза ПАЛОМИНО.

47′

Излиза АНИСЕ, влиза КАМПАНЯРО.

47′

Излиза СТОЯНОВ, влиза САНТОС.

47′

Излиза САША, влиза МАРСЕЛИНЬО.

47′

Излиза КЕШЕРУ, влиза КАФУ.

47′

Излиза ЛУКОКИ, влиза МИСИДЖАН.

47′

Излиза ВАНДЕРСОН, влиза ПАУЛО.

47′

Излиза Ж. КИШАДА, влиза ДЯКОВ.

46′

НАЧАЛО НА ВТОРАТА ЧАСТ!

45′

КРАЙ НА ПЪРВАТА ЧАСТ!

40′

Александру Бурчеану опитва удар от границите на наказателното поле, но Владо Стоянов спаси без проблем.

26′

Арсенал (Тула) пресира Лудогорец в собствената им половина, до момента обаче гол няма.

21′

Кирил Комбаров стреля опасно, но ударът му обаче мина на сантиметри встрани от вратата, пазена от Стоянов.

18′

Бурмистров фаулира грубо Козмин Моци. Руснакът му влезе необмислено в краката около тъча, но така и не получи дори картон за прегрешението си.

16′

Кишада стреля, но извън рамките на вратата.

12′

Никита Бурмистров стреля от близка дистанция, но в последния момент Георги Терзиев изби в корнер.

10′

Лудогорец владее инициативата в първите минути на мача, за момента обаче няма голови положения.

1′

НАЧАЛО НА МАЧА!

21 СТОЯНОВ 30 ГАБУЛОВ
25 МИНЕВ 6 БЕЛЯЕВ
17 ЧУНЧУКОВ

Българският шампион Лудогорец излиза в първа контрола за годината. Разградчани се изправят срещу Арсенал (Тула).

Срещата в турския курорт Белек стартира в 16:30 часа. Съперникът на българския отбор е на предпоследното място в руския елит.

Последният мач на Лудогорец беше преди повече от месец, когато тимът направи равенство 1:1 с Черно море.

Лудогорец пусна евтини билети за Лига Европа

Първата среща с Копенхаген е на 16 февруари

След близо 20-дневна пауза, Лудогорец се събраха на подготовка и малко по-късно отлетяха за Турция.

Шампионите бяха близо до това да си търсят принудително съперник за днешния ден след като Арсенал дълго се чудеха дали да тренират в южната ни съседка. Причините са терористичните актове в страната. Все пак руснаците решиха да рискуват и се готвят в Белек.

Копенхаген: Предстоят страхотни мачове с Лудогорец