Турнир: Купа на България Стадион: "Хювефарма Арена", гр. Разград Зрители:

Край на мача.

90′

Три минути добавено време.

79′

ГОЛ! Каули Оливейра! Матиас Тисера навлезе в наказателното поле и подаде към бразилеца. Оливейра беше изпуснат от защитник и отблизо вкара топката във вратата на Петър Петров.

75′

Алекс Сантана заменя Клод Гонсалвеш.

66′

Рик Джонатан проби отляво и шутира по диагонала по земя. Топката мина покрай дясната греда и излезе в аут.

Снимка 565557

63′

Мануел Шоу заменя Сисиньо

63′

Каули Оливейра влиза на мястото на Вандерсон.

55′

Вандерсон намери Рик Джонатан в наказателното поле на Монтана. Футболистът шутира, но прати топката високо над напречната греда.

54′

Удар на Бернард Текпетей към вратата на Монтана. Петър Петров спасява.

47′

Излиза Жан Карничник, влиза Илкер Будинов.

Снимка 565558

47′

Мехди Уамри заменя Владислав Цеков.

47′

Стефан Каменов заменя Лиандро Мартис.

46′

ВИЖТЕ КАК СЕ ПРОМЕНИХА КОЕФИЦИЕНТИТЕ ЗА ВТОРОТО ПОЛУВРЕМЕ!

Начало на втората част.

45′

Край на първото полувреме.

44′

ГОЛ! Доминик Янков! Халфът се възползва от пространството пред себе си и отправи мощен снаряд от далечно разстояние, пращайки топката в десния горен ъгъл на вратата - 0:4.

40′

Бернард Текпетей също пробва рефлекса на Петър Петров. Стражът обаче внимаваше и спаси.

39′

Клод Гонсалвеш си пробва мерника. Топката не намира рамките на вратата.

34′

ГОЛ! Матиас Тисера! Рик Джонатан нахлу отляво и центрира по земя към играча на разградчани, който се намираше в непосредствена близост до вратата. Тисера подложи крак и направи резултата класически. Останаха съмнения за засада, но след консултация с ВАР, съдията Радослав Гидженов зачете попадението.

32′

Бернард Текпетей опита техничен диагонален изстрел. Топката рикошира в крака на противников защитник и излезе в корнер.

26′

Виктор Стойков заменя Владимир Айтов.

21′

Гостите се опитват да отговорят, но не успяват да задържат топката по-дълго време.

18′

Рик Джонтан проби отляво и пусна остро подаване в пеналтерията на Монтана. Останаха съмнения за дузпа, но съдията Радослав Гидженов остана безмълвен.

16′

ГОЛ! Матиас Тисера! Доминик Янков пусна хубаво подаване към играча, който от около точката на дузпата не остави шансове на Петър Петров.

12′

Владислав Цеков получи добро подаване, но играта бе спряна, тъй като футболистът е бил в положение на засада.

7′

Играчите на Монтана предприеха опасна атака отляво, но тя бе бързо осуетена от разградчани.

5′

ГОЛ! Доминик Янков! Сериозна грешка на защитата на Монтана позволи на халфа да стигне до топката и от непосредствена близост да разстреля вратаря Петър Петров.

1′

Каули Соуса

Лудогорец се изправя срещу Монтана в четвъртфинал за Купата на България. Втородивизионният отбор е домакин, но заради ремонтни дейности на "Огоста", двубоят ще се проведе в Разград.

Срещата започва в 14:30 часа.

Очаква се треньорът на "орлите" Анте Шимунджа да направи някои промени в своя състав. Новата звезда в атака Матиас Тисера ще стартира като титуляр за първи път. На вратата ще е друго ново попълнение - Симон Слуга.

Наказан за двубоя е Спас Делев, а почивка може да получи Кирил Десподов. С контузии са Сисиньо, Антон Недялков и Шакил Пинас.

ВИЖТЕ ТУК КОЙ Е ФАВОРИТЪТ В МАЧА.

Наставникът на Монтана Антони Здравков остави извън групата титулярния си вратар Петър Л. Петров. С травми са опитните Стефан Цонков и Александър Башлиев. В разширения състав след дълго отсъствие се завърнаха Иван Михов и Сергей Георгиев.