Новото попълнение в редиците на Лудогорец Мей Махлангу отбеляза първото си попадение за разградчани при победата над Ботев (Пловдив) с 3:2 тази вечер.

Ето какво сподели той след успеха пред "Диема спорт":

Лудогорец победи Ботев (Пловдив) с 3:2 като гост

Лудогорец премина през ада в Пловдив, но достигна до пълен обрат над Ботев!

Българският шампион измъкна трите точки от "канарчетата"

"Бях на скамейката, беше много труден мач. Ботев си беше написал добре домашното. Въпреки това сме доволни, че стигнахме до пълен обрат. Аутуори ми каза да бъда спокоен и да демонстрирам качествата си. Играх на две позиции, тъй като треньорът ми даде да се включвам напред. От друга страна пък се връщах и покривах в защита. Щастлив съм в Лудогорец. Това е голям отбор, който винаги иска да печели и да прави големи неща. Шампионатът става все по-силен. Всеки един човек в Лудогорец днес имаше важна роля за победата - независимо дали е бил титуляр или резерва. Във всеки един мач се стремя да се подобрявам".

Пауло Аутуори: На полувремето припомних на играчите как Байер ни обърна в Разград