90+3′
Турнир: Лига Европа Стадион: Зрители:
90+3′

Край на мача, който завърши с две страхотни спасявания на Солдо при удари на Кешеру!

85′

Станич влиза на мястото на Йович.

82′

Пауло заменя Вандерсон.

78′

Перишич заменя Върличак.

77′

Кампаняро заменя Саша.

75′

Билбия заменя Тодорович.

71′

Добра атака по левия фланг чрез Натанаел, който намери Марселиньо около точката на дузпата, но ударът на бразилеца рикошира в играч на гостите и излезе в корнер.

70′

Натанаел центрира към Кешеру в наказателното поле, но румънецът се размина с топката.

67′

Горалски заменя Дяков.

60′

Жълт картон за Кадушич.

53′

Кешеру стреля по диагонал от наказателното поле, но топката се спря откъм външната част на мрежата.

51′

Противно на очакванията, гостите са по-активни в началото на второто полувреме.

49′

Жълт картон за Сисиньо.

45′

Начало на първото полувреме.

45′

Край на първото полувреме.

42′

Солдо превотврати сигурен втори гол във вратата на Жрински! Кешеру бе намерен пред вратарското поле и от воле стреля в ъгъла, но вратарят на гостите се протегна и изби!

37′

Вандерсон пада в наказателното поле, но съдията е безмълвен - дузпа няма!

33′

Домакините действат нетипично бавно в предни позиции в последните минути, поради което разградчани не са застрашили вратата на съперника нито веднъж.

27′

Чиряк можеше да изравни! Ударът на футболиста на гостите извън наказателното поле бе много коварен, тъй като мина през няколко футболисти на разградчани, но Ренан успя да се намеси решително!

26′

Тодорович опита да изненан Ренан от дистанция, но бразилският вратар успя да избие топката в корнер.

23′

Спокойни минути на "Лудогорец Арена" в последните минути, прави впечатление, че разградчани отстъпиха леко инициативата на гостите в средата на терена.

20′

Филипович имаше добра възможност, за да застраши Ренан, но ударът му от фаул премина над гредата.

16′

ГОООЛЛЛ ЗА ЛУДОГОРЕЦ! Козмин Моци открива резултата, засичайки с глава центриране на Вандерсон от корнер - 1:0! Вратарят Солдо се размина с топката при подаването, за да може румънецът да се разпише във вратата на босненците!

10′

Удар на Вандерсон извън наказателното поле е спасен без проблем от вратаря Солдо.

8′

Първа възможност за Лудогорец! Кешеру бе намерен на отлична позиция пред вратарското поле, но румънецът стреля над вратата!

3′

Очакван териториален превес на домакините.

1′

70. Шверчок 99. Билбия

Тази вечер от 20:00 часа, Лудогорец приема Жрински (Мостар) в мач от Лига Европа, след като "орлите" отпаднаха от Шампионска лига.

Целта пред разградчани остава същата - влизане в групите, но сега се целят към тези на втория по сила евротурнир.

Пауло Аутуори: Радикалните промени са рисковани и не гарантират успех

"Лудогорец запази колектива, но групата трябва да се държи свежа"

Пауло Аутуори има само един проблем преди днешната среща. Той е свързан с наказанието на Върджил Мисиджан, който получи червен картон срещу МОЛ Види. Неговото място на терена ще бъде заето от Жоао Пауло. Има вероятност и Джоди Лукоки да започне титуляр, тъй като вече е напълно възстановен от контузията. Добрата новина за главния мениджър е, че и Натанаел вече е здрав и ще замени Антон Недялков, който не се представи на най-високо ниво в негово отсъствие.

Медиите в Босна ядосани от факта, че смятат Жрински за тотален аутсайдер срещу Лудогорец

"Защо букмейкърите оценяват "двойката" на 17.00, да не играем с Барселона?

Гостите обаче са с доста сериозни кадрови проблеми. Те пристигнаха в България без седем от основните си футболисти, тъй като лазаретът на отбора е пълен. Но ядовете на тима не свършват дотук. Без картотека остана новото попълнение Дамир Шовшич и така старши треньорът Анте Мише няма много опции пред себе си.