Лудогорец постигна класическа победа с 3:0 над Локомотив (Горна Оряховица) в последната си контрола преди подновяването на първенството. Точни за "орлите" бяха Кешеру (45), Марселиньо (54) и Моци (84).

Първата по-сериозна опасност в срещата дойде в 27-ата минута, когато Марселиньо изведе Лукоки сам срещу вратаря, но крилото пропусна. В 42-ата минута удар на Вандерсон мина над напречната греда.

Три минути по-късно разградчани поведоха в резултата. Вандерсон получи дълъг пас и свали за Кешеру, който прониза вратата на "железничарите".

В 54-ата минута Марселиньо удвои с хубав удар в близкия ъгъл. Девет минути по-късно играч на гостите изчисти топката от голлинията след удар на Моци.

Румънецът все пак успя да се разпише в 84-ата минута с красив удар от въздуха за крайното 3:0.