Турнир: Контроли 2024 Стадион: Комплекс "Калиста", Белек (Турция) Зрители:

Край на мача.

88′

Кончевиц-Зулка получава жълт картон.

79′

Гол. Давид Зот. След продължителна атака на поляците бранителят успя да шутира от границата на наказателното поле за 1:1.

75′

Излиза Стефан Савич, влиза Млински.

75′

Излиза Мачиедж Садлок, влиза Кончевиц-Зулка.

75′

Излиза Пиотр Стражински, влиза Гадек.

68′

Излиза Дор Хуги, влиза Фернандез.

68′

Излиза Конрад Гросковски, влиза Зот.

52′

Удар на Дор Хуги към вратата на Лудогорец. Дамян Христов спасява.

50′

Ихинио Марин! Нападателят нахлу в наказателното поле и преодоля Биегански. Футболистът стреля по земя по диагонала, но топката се чукна в дясната греда и излезе в аут.

47′

Излиза Серджио Падт, влиза Дамян Христов.

47′

Излиза Игор Пластун, влиза Кирил Десподов.

47′

Излиза Маношвег, влиза Ринг.

47′

Излиза Жан Климент, влиза Браун Форбс.

47′

Излиза Шакил Пинас, влиза Георги Терзиев.

47′

Излиза Тихомир Димитров, влиза Oливие Вердон.

47′

Излиза Джордан Икоко, влиза Стефан Баджи.

47′

Излиза Мануел Шоу, влиза Жан Карничник.

47′

Излиза Каули Оливейра, влиза Илкер Будинов.

47′

Излиза Мавис Чибота, влиза Доминик Янков.

47′

Излиза Рик Джонатан, влиза Ихинио Марин.

47′

Излиза Спас делев, влиза Елвис Ману.

47′

Излиза Павел Киесчек, влиза Биегански.

46′

Начало на втората част.

45′

Край на първото полувреме.

44′

Нов пропуск на вездесъщия в последните минути Чибота! Футболистът бе отлично изведен в пеналтерията от Сотириу. Чибота прехвърли Киесчек, но сантиметри преди топката да падне във вратата, противников защитник съумя да избие с глава.

43′

Още един изстрел на Чибота от границата на наказателното поле. Киесчек успява да избие.

30′

Чибота пак пробва своя мерник. Топката отново не намира рамките на вратата.

28′

Висла така и не може да намери играта си. Футболистите на полския отбор така и не могат да задържат топката в свое притежание за по-дълго време.

24′

Мавиц Чибота опита да изненада вратаря с шут от дъгата на наказателното поле. Топката обаче мина покрай лявата греда.

13′

Хубава атака на разградчани завърши с опасен изстрел на Каули по диагонала. Топката обаче не намери рамките на вратата.

6′

Сотириу! Отново футболистът се оказа на голова позиция след опасен диагонален изстрел на новото попълнение Рик Джонатан. Киесчек отрази удара и топката попадна в краката на нападателя, който обаче не намери целта този път.

Снимка 560522

Източник: Официален сайт на Лудогорец

4′

ГОЛ! Пиерос Сотириу! Нападателят се възползва от грешка в противниковата защита при изнасянето на топката и с премерен изстрел опън мрежата на Киесчек.

1′