Лудогорец U19 разгроми Сливен с ханбалния резултат 15:2 в мач от кръга на Елитната юношеска група до 19 г.

На терена още от първите секунди пролича драстична разлика в класите на двата отбора, която бързо придоби и съответните цифрови измерения. Чест прави на гостите от Сливен, че не се затвориха в глуха защита, а се опитваха, доколкото им позволяват възможностите, да играят футбол.

Момчетата на Юри Васев откриха резултата в 8 минута чрез Юнуз, четири минути по-късно те вече водеха с 2:0, като голът вкара Лъчезар Ковачев, след добре изпълнен пряк свободен удар. Сливен върна едно попадение чрез Атанасов в 19 минута, но после орлите притиснаха здраво съперника и до края на първата част отбелязаха 4 гола, за да се оттеглят на почивка с комфортната преднина от 7:1.

Лацио пак се сети за Джонатан Кафу

В Италия пак се сетиха за Кафу

Ръководството на "орлите" иска 12 млн. евро за правата на звездата си

През втората част орлите продължиха категорично да надиграват съперника и да атакуват, за да реализират още 8 гола. В герой на мача се превърна Юнуз, който заби цели 6 попадения в мрежата на Сливен, Мехмед се разписа с 3 гола, а Милков с 2 гола, а останалите голове за Лудогорец отбелязаха Ковачев, Дост, Бабалиев (дузпа) и А. Димитров. Второто попадение за Сливен бе на Божидар Дончев.

Лудогорец U19 игра в състав: Виктор Ганчев, Венцислав Славов, Лъчезар Ковачев, Иван Великов, Ерол Дост, Цветослав Петров, Мартин Милков, Тони Иванов, Мехмед Мехмед, Юнуз Юнуз, Андриан Димитров(Георги Бабалиев, Любомир Караниколов, Ангел Дойчинов, Мирослав Георгиев).