90+2′
Турнир: Лига Европа Стадион: Зрители: 1,023
90+2′

Свърши добрата тренировка за българския шампион. Харисън спаси удар на Кешерю при последната атака.

90′

Две минути добавено време.

88′

Пламен Илиев спаси далечен удар. Корнер за ТНС. Вратарят хвана центрирането след това.

85′

Дрейпър беше изведен сам срещу Илиев, след случаен рикошет но Икоки успя да изчисти.

77′

Швиерчок смени Битон. Стоев увеличава нападателната мощ на "орлите".

76′

ГООООЛ! Козмин Моци вкара при добавката. Румънецът изпълни дузпата с не силен удар в десния ъгъл на Харисън, който спаси. Топката се върна в Моци, който вкара на празна врата.

75′

Дузпа за Лудогорец. Мариът игра с ръка след центриране на Лукоки отдясно.

71′

Топката стигна до Пламен Илиев, който може да се поти само от горещото време.

69′

Най-добрият в мача - Мавис Чибота получава аплодисменти от публиката. Неговото място е заето от Вандерсон.

68′

Спендър отстъпва мястото си на Люис. Каквото напрапил Ръскоу, направил.

65′

ГООООООЛ! Клаудиу Кешерю вкара на празна врата. Отново Чибота беше в основата на попадението. Конгоанецът нахлу отляво и стреля. Ударът му беше блокиран, но той отново се докопа до топката и подаде на връхлитащия Кешерю.

64′

Гостите биха били доволни и сега да приключи мача.

61′

Новозеландецът Дрейпър сменя Еббе и слага край на изявите на ирландеца на българска земя.

60′

Стефан Баджи сменя Абел Анисе.

54′

Лукоки падна в наказателното поле при единоборство с Мариът. Публиката иска, но съдията не дава дузпа.

53′

Мълъм беше изведен отляво. Недялков успя да му избие топката преди уелсежът да нанесе удар.

50′

Лукоки беше изведен отдясно на скорост, но подаването му беше пресечено в корнер.

48′

Чибота подаде в наказателното поле на Кешерю, който стреля в аут до гредата.

47′

Видно футболистите на ТНС нямат елементарни технически умения.

46′

Блейн Хъдсън сменя Дейвис, който подари втория гол на Лудогорец.

45′

Колко гола ще вкара Лудогорец след почивката?

45+1′

Лудогорец се саморазправя с изключително слабия си съперник.

45′

Една минута добавено време.

43′

ГООООЛ! Джоди Лукоки вкара сам срещу вратаря. Двойката Харисън - Харингтън се прояви. Вратарят подаде лошо към своя съотборник. Лукоки отне силово топката и беше безпощаден.

42′

Удар на Горалски беше блокиран. След това Недялков беше фаулиран.

39′

Чибота изпълни корнер отляво, но защитата се справи с високата топка.

38′

Грешка в защитата на Лудогорец. Икоко не се разбра с Пламен Илиев, но на ирландеца Еббе му избяга топката.

35′

Глупав брутален фаул на Раутлидж срещу Анисе.

34′

Геройска проява на защитник на ТНС, който успя да изчисти топката пред връхлитащия Битон.

33′

Нападател на ТНС успя да си спре топката след дълго подаване, но я загуби, когато опита финтира.

28′

ГОООЛ! Мавис Чибота беше изведен сам срещу вратаря. Той финтира стража, скъси си много ъгъла отдясно, но стреля диагонално по земя. Преди това топката отскочи от крака на Дейвис като от дърво и попадна в Кешерю. Румънецът даде прекрасен извеждащ пас на Чибота.

26′

Играта е спокойна, като гостите изглеждат доволни от минималното си изоставане.

23′

Почивка за глътка вода. Форстър получава лекарска помощ.

21′

Битон беше изведен отляво, но взе грешно решение като реши да подава.

20′

Шут на Пропел от фаул. Право в ръцете на Пламен Илиев. Първи удар за гостите.

16′

Нескопосана проява на Харисън, който изпусна топката. За малко не беше отбелязан втори гол за домакините.

12′

Вратарят на гостите Харисън спси удар на Кешерю, който остана сам срещу него.

10′

АВТОГООООЛ! Райън Харингтън опита да си спре отскочила от гредата топка, но тя влетя в мрежата. Преди това Марвис Чибота беше изведен отляво и стреля в гредата. Кълбото отиде право в Харингтън.

4′

Футболистите на гостите извади с шпагат топката от Лукоки, който оставаше сам срещу вратаря.

3′

Лукоки не уцели вратата при бърза контра за Лудогорец.

2′

Победителят от двете срещи ще играе най-вероятно с Марибор, който вчера загуби у дома от Розенборг с 1:3.

1′

Стойчо Стоев гледа уверено преди началото на сблъсъка.

Вандерсон Били Уайтхауз

Българският шампион Лудогорец приема днес в 20:30 часа състава на Дъ Ню Сейнтс (ТНС) в първи мач от третия предварителен кръг на Лига Европа. Момчетата на Стойчо Стоев ще се опитат да постигнат добър резултат, който да им даде нужното спокойствие за реванша.

Уелсците определено са пълен аутсайдер в двубоя, но вече видяхме, че Лудогорец също допуска грешки. Срещу Валур в Рейкявик Абел Анисе измъкна тима от срамна загуба, вкарвайки за 1:1 в последните секунди. В първенството разградчани загубиха първи точки при визитата си на Локомотив (Пловдив), а преди това, въпреки че победиха Витоша, не впечатлиха с играта си.

Отборът на ТНС струва малко над милион евро, само Вандерсон е оценен на 2,5

Вижте подробности

Преди срещата Стойчо Стоев заяви, че ще направи някои промени, като ще даде шанс на футболисти, които са получавали по-малко игрово време. Решението на Стоев е логично спрямо предстоящия шампионатен двубой с ЦСКА в неделя.

Стойчо Стоев: Срещу ТНС ще дам шанс на футболисти, които са взимали по-рядко участие в мачовете

"В европейските мачове, ако подцениш противника независимо от класата му, можеш да страдаш"