Лудогорец победи Тренчин в поредната си контрола в Турция.

Българският шампион се наложи с 1:0. Единственото попадение в срещата отбеляза Жоао Пауло, който се разписа още през първото полувреме.

Новото попълнение в редиците на разградчани бе точен с чудесен изстрел от въздуха, след центриране на Кишада.

ТОПСПОРТ проследи на живо за потребителите си случилото се на терена днес:

ГЛЕДАЙ ТУК: Лудогорец - Тренчин

Поредна интересна проверка за "орлите"

Словашкият състав е в средата на класирането на страната си понастоящем, но постигна дубъл с титлата и националната купа в предишните два сезона.

Това беше поредната интересна проверка на Лудогорец.

Именно Пауло бе и най-дейният състезател на символичните домакини през първите 45 минути.

Той стартира зад нападателите, но в отделни моменти от срещата се връщаше да помага на защитниците, а често можеше да бъде забелязан и по дясното крило.

В 39-ата минута Кишада проби отдясно по атаката на тима и центрира към Пауло, топката рикошира в крак на бранител и се насочи към Пауло, който я засече от въздуха с чудесен удар, попаднал право в целта.

През вторите 45 минути Георги Дерменджиев смени всички свои футболисти, като на вратата на лудогорци застана Ренан дос Сантос - новият страж на отбора.

Още в началото на полувремето той се отчете с добра намеса, като изби изстрел от близка дистанция.

Желаният от Лацио - Джонатан Кафу беше най-сериозната "българска" опасност в половината на съперника, но нямаше късмет да отбележи попадение.

Дерменджиев изпробва няколко различни подхода в атаката на състава си, като първоначално Лудогорец атакуваше по крилата, а в последствие се насочи и към акции през централната линия от терена.

Така или иначе нови попадения не бяха отбелязани и победата на Лудогорец стана факт.