Турнир: Контроли Стадион: Белек, Турция Зрители:

Трети гол за Лудогорец в самия край на мача, дело на Рик Джонатан.

90′

Две минути добавено време!

83′

Греда! Защитата на Лудогорец се пропука след центриране отляво и Лукаш Зволински стреля от непосредствена близост с глава, но ударът му се отби в напречната греда.

80′
78′

Удар на Лукаш Зволински, който премина встрани от вратата на Лудогорец.

69′

Симон Слуга демонстрира висока класа и изби с една ръка опасен удар към своята врата.

67′
63′

Отменен гол на поляците! Матей Родин засече с глава центриране от свободен удар и изпрати топката в мрежата, но  попадението не бе зачетено заради нарушение в атака.

54′

Тодор Неделев центрира от ъглов удар, отдясно на вратата на Раков, резервата Рик Джонатан опита триков удар, който, обаче, не се получи и топката излезе в аут.

Снимка 650827

Източник: startphoto.bg

45′

Начало на второто полувреме!

45′

Тройна смяна в отбора на Лудогорец на почивката. Симон Слуга влезе на мястото на Серджио Падт под рамката на вратата, Кайо Видал отстъпи мястото си на Рик Джонатан, Текпетей бе заменен от Руан Крус.

45′
45′
45′

Край на първата част!

40′

Голям пропуск на Пьотровски! Текпетей пусна пас към Фон Витри, който нахлу на скорост в наказателното поле на Раков и стреля, вратарят Ковачевич отби, но топката попадна в краката на полския национал, който от няколко метра не успя да отбележи, а ударът му намери страничната греда.

35′

Кайо Видал получи топката в накадателното поле, но вместо веднага да стреля се засуети, а след това пасът му не намери намиращия се на изгодна позиция Квадво Дуа.

Снимка 650817

25′

Удар на Фран Тудор от воле, но Серджио Падт демонстрира добър рефлекс и не допусна топката да попадне в мрежата.

19′

Ракув имаше отлична възможност отново да изравни. Бартош Новак бе намерен в наказателното поле, но ударът му бе блокиран от защитник  на Лудогорец.

8′

Автогол на Ковачевич и Лудогорец отново повежда в резултата! Текпетей получи топката по десния фланг на атаката на разградчани и центрира ниско в наказателното поле, където бранителят на Раков Аднан Ковачевич абсолютно необезпокояван от никого изпрати топката в мрежата.

5′

Гол за Раков! Поляците бързо възстановиха рав4енството. Тогава Бартош Новак намери Анте Църнац, той финтира Оливие Вердон, като нагласи топката на левия си крак и с удар под напречната греда прати кълбото във вратата на Серджио Падт за 1:1.​

2′

Гол за Лудогорец! "Орлите" откриха резултата само след 61 секунди игра. Кайо Видал намери Квадво Дуа в наказателното поле, който с техничен удар изпрати топката въэв вратата на полския шампион.

1′