Турнир: Шампионска лига Стадион: Зрители:
90+6′

Край на мача! Лудогорец и МОЛ Види завършиха при нулево равенство!

90′

6 минути добавено време на двубоя в Разград.

83′

Лукоки заменя Мисиджан.

82′

Удар на Марселиньо от добра позиция минава над гредата.

80′

Стефан Шчепович заменя брат си Марко.

79′

Жълт картон за Него.

75′

Остро центриране на Натанаел от левия фланг, топката попада в ръцете на Ковачик.

72′

Срещата през второто полувреме се развива изцяло по вкуса на гостите, които предимно рушат играта, показвайки с поведението си на терена, че ще са напълно доволни от нулевото равенство.

Снимка 370269

70′

Данко Лазович заменя Бобан Николов.

67′

Ковач е заменен от Паткай.

63′

Кампаняро пробва удар извън наказателното поле, крайно неуспешен.

61′

Кампаняро заменя Саша.

60′

Шверчок заменя Кешеру.

55′

Вандерсон пропуска! Бразилецът получи топката отдясно в наказателното поле, но ударът му от движение мина на сантиметри до гредата!

Снимка 370268

53′

Гостите са с една идея по-активни и по-офанзивни в началните минути на второто полувреме.

46′

Заучено положение пред вратата на Лудогорец завърши с точен удар с глава на Стопира, който без проблем бе спасен от Ренан.

45′

Начало на второто полувреме.

45+3′

Край на първото полувреме.

45+2′

Жълт картон за Хусти.

45′

Натанаел опита удар от далечна дистанция от фаул, но топката мина далеч от целта.

41′

Жълт картон за Ковач.

37′

Официално: Премиерът на Унгария Виктор Орбан вече е на трибуните на "Лудогорец Арена", за да подкрепи МОЛ Види!

28′

Жълт картон за Юхач.

23′

Още един шанс за разградчани! Кешеру бе изведен от Марселиньо на чудесна позиция по диагонал, но ударът на румънския голмайстор мина до страничната греда!

17′

Най-чистото положение от началото на мача! Вандерсон нахлу отдясно в наказателното поле, преодоля вратаря Ковашик с прехвърлящ удар, но топката бе изчистена от Фиола от голлинията!

15′

Лукас Саша се озова на добра позиция фронтално срещу вратата, но ударът му от дъгата пред наказателното поле бе избит от вратаря Ковачик!

10′

Добра потепенна атака на унгарците завърши с центриране на Хусти пред вратарското поле, но Ренан се намеси навреме пред погледа на Шчепович.

7′

Добро взаимодействие между Марселиньо и Вандерсон завърши с пас към Кешеру в наказателното поле, който обаче е блокиран от защитник на гостите.

2′

Агресивно начало за разградчани, които налагат висока преса от първата минута. Натискът позволи на селекцията на Аутуори да се настани пред наказателното поле на унгарците.

Снимка 370265

1′

92. Лукоки 8. Хаджич

Лудогорец приема унгарския шампион МОЛ Види в първа среща от втория предварителен кръг на Шампионска лига. Срещата в Разград е тази вечер от 20,00 часа.

"Орлите" вече преминаха първото препятствие, при това по категоричен - спечелиха със 7:0 и 2:0 срещу северноирландския Крусейдърс.

Въпреки гръмките победи треньорът Пауло Аутуори обяви, че отборът му не трябва да се заблуждава от този изразителен успех, предвид нивото на Крусейдърс.

Унгарците пък не се намират в най-доброто си състояние, което отчетоха и от щаба на отбора. Със сигурност обаче съперникът на разградчани ще търси попадение днес на "Лудогорец Арена" и резултат, който да остави реванша отворен.

Лудогорец няма да разчита на трайноконтузените Абел Анисе и Владислав Стоянов, останалите играчи са на разположение. И така, епизод 1 от Лудогорец - МОЛ Види предстои. Тази вечер, от 20,00 часа.

Лудогорец приема МОЛ Види в двубой от втория квалификационен кръг на Шампионска лига