90′
Турнир: Контроли Стадион: Белек, Турция Зрители:
90′

Двубоят в Белек завърши без победител. Чехите могат да съжаляват, че не спечелиха срещу вял Лудогорец

87′

Влезлият като резерва Спас Делев се опита да реши мача с удар от пряк свободен удар. Първият попадна в стената, наложи се отново да бие заради игра с ръка. При втория опит нисичкият нападател стреля над вратата.

84′

Междувременно слънцето залезе и мачът вече се играе на осветление. Дано това помогне на играчите на Дерменджиев да намерят вратата на чехите.

82′

Сонко Сундберг опита изстрел от дистанция, но вратарят на Млада Болеслав отрази удара на гамбиеца. Последва нов удар от Методи Стефанов, но и този път Търмал се намеси.

78′

Греда за чехите. Добро нападение на Млада Болеслав остави играчите на Лудогорец без отговор. Т.нар. хегемон извади късмет в тази ситуация.

72′

Чехите организират контраатака. Слуга изпреварва футболиста на Млада Болеслав, който пада за дузпа, но получава жълт картон за симулация.

66′

Куриозна ситуация в мача. Играч на Млада Болеслав се откъсваше очи в очи с вратаря на "орлите", но беше отсъдена засада. От щаба на чехите изразиха сериозно недоволство от решението на съдиите, но претенциите им останаха глас в пустиня.

62′

Рик Джонатан изпълни ъглов удар и прати топката на близката греда, където Руан Крус атакува с глава, но не намери вратата.

58′

Влезлият като резерва под рамката на вратата Симон Слуга направи спасяване след опасен удар на Маречек от средна дистанция.

50′

Втората част стартира в по-спокойно темпо и за двата отбора, които сякаш пестят сили.

45′

Втората част стартира. Лудогорец има още 45 минути да покаже уменията си срещу седмия в чешкото първенство. На почивката Георги Дерменджиев извърши три промени, като пусна в игра Матиас Тисера, Симон Слуга и Руан Крус.

Снимка 652005

Източник: startphoto.bg

45′

Край на първото полувреме. Отборите се оттеглят при 1:1. Текпетей откри за Лудогорец, след което "орлите" приеха играта в своята половина и закономерно се стигна до изравнителен гол, след като Ладра наказа грешка в отбраната на разградчани.

44′

Текпетей отне в центъра и подаде към Квадво Дуа. Нападателят на Лудогорец се оказа сам между 5-6 играчи на съперника и не получи никаква подкрепа от своите съотборници. Накрая се принуди да върне топката назад.

34′

Маречек се озова на добра позиция и стреля, но Падт улови.

32′

Активната игра на чехите се материализира. Томаш Ладра се възползва от грешка при изнасянето на топката от страна на Лудогорец и изравни с удар от близка дистанция под плонжа на вратаря Падт. Сонко подаде към младия Методи Стефанов, който върна топката към Падт. Ладра обаче го изпревари и подмина, след което прати топката във вратата.

30′

Добра атака за чехите, но те стигат само до ъглов удар. След изпълнението му не последва нищо, но атаката продължи. Лудогорец успя да изнесе топката напред и опасността премина.

25′

Играта се успокои и пренесе в центъра. Чехите владеят повече топката, но не успяват да стигат до чисти положения.

15′

Томаш Ладра стреля от статично положение, но не затрудни стража на Лудогорец Серджио Падт.

14′

Гол за разградчани! Бърнард Текпетей открива резултата. Ганаецът беше изведен зад отбраната, пое топката, напредна и с удар с левия крак отбеляза третото си попадение по време на подготовката.

Снимка 652004

8′

Двубоят е прекъснат, след като играч на Млада Болеслав беше ударен грубо от футболист на Лудогорец без топка.

1′

Двубоят в Белек стартира. Това е последната проверка за "орлите" в Турция, които до момента записаха три победи и една загуба.