Турнир: Контроли Стадион: Зрители:
90′

КРАЙ НА МАЧА! КАЙРАТ ПОБЕДИ ЛУДОГОРЕЦ С 3:2!

Кайрат (Алмати) победи Лудогорец с 3:2 в контрола

Лудогорец изпусна победата над вицешампиона на Казахстан, Кайрат с пълен обрат в Турция (ВИДЕО)

Първа загуба за разградчани в контролите

88′

ГОООЛ! Кайрат повежда в резултата - 3:2!

79′

Жълт картон за Кешеру

78′

Грозни сцени на терена. Кешеру и съперников играч се сдърпаха и вратарят на Кейрат дори хвана за гушата футболистът на Лудогорец.

70′

Жълт картон за Козмин Моци

70′

ГОООЛ! Кайрат възстановява равенството от дузпа! Точен за 2:2 от бялата точка е Исламхан.

66′

Димитър Димитров отново направи няколко смени наведнъж. В игра се появиха Кешеру, Жоао Пауло, Свиерчок, Терзиев, Ковачев и Кампняро, които заменят Мисиджан, Вандерсон, Марселиньо, Пластун, Лукоки и Анисе.

53′

Броун отстъпва мястото си на Дос Сантос

53′

Дяков е заменен от Горалски

53′

Лукас Саша заменя Натанаел

53′

Козмин Моци пък ще догледа мача от трибуните, докато на негово място ще продължи Форстър

52′

Мисиджан успя да намери топката във въздуха, но ударът му бе доста слаб и не успя да притесни вратаря на Кайрат.

45′

Начало и на второто полувреме!

45′

Край на първата част! Лудогорец се оттегля на кратка почивка, водейки на Карат с 2:1.

36′

Отговорът на Кайтар не закъсня. Голмайсторът Исаел бе оставен непокрит и преодоля двама от защитниците на Лудогорец, успявайки да стреля, но топката нацели страничната греда за щастие на Броун.

35′

Опасен удар на Джоди Лукоки! Футболистът на Лудогорец отново нахлу на скорост и не се замисли много преди да стреля, но топката премина над напречната греда.

31′

Силен удар на Марселиньо от границата на пеналта минава встрани от целта.

30′

Кирил Домусчиев наблюдава отблизо представянето на шесткратния български шампион.

22′

Мисиджан отново пробва да покоси вратата на Кайрат, този път от свободен удар, но топката попадна право в ръцете на вратаря.

15′

ГООЛ! Исаел намалява разликата! Футболистът на Кайрат овладя подаване пред наказателното поле и отправи мощен шут за 1:2. Броун просто нямаше какво да направи.

10′

ГОООЛ! Мисиджан удвоява преднината на "орлите"! Лукоки изведе своя съотборник на чудесна стрелкова позиция, а Върджил само чукна топката отблизо и тя влетя в мрежата за 2:0.

6′

ГООООЛ! Мисиджан открива резултата в Белек! Върджил успя да си освободи нужното пространство, за да стреля и промуши топката между защитата на Кайрат за 1:0.

3′

Хубав пробив на Лукоки, след който обаче Мисиджан остана под топката.

2′

Анисе опита да измъкне топката от защитник на Кайрат, но опитът му бе неуспешен. Въпреки това, добро начало за "орлите".

1′