Удар на Жоао Пауло от пряк свободен удар минава в страни от вратата.

Терзиев заменя Кешеру.

67′

Жоао Пауло заменя Вандерсон.

64′

Лудогорец бе близо до трети гол. След изпълнение на корнер Кешеру продължи топката към вратата, но Вьолфли успя да избие. След това Кампаняро също стреля от средна дистанция, но право в ръцете на вратаря на швейцарците.

60′

Удар на Марселиньо извън наказателното поле премина покрай вратата.

55′

Козмин Моци получава втори жълт картон. Румънецът направи груб фаул срещу Сане.

53′

ГООООЛ ЗА ЛУДОГОРЕЦ!!! Марселиньо изведе Мисиджан отляво, а холандецът мушна топката между кратата на Вьолфли за 2:1.

45′

Начало на втората част.

45′

Край на първото полувреме.

44′

Густаво Кампаняро отправи силен удар, който Вьолфли изби в корнер.

40′

Неточен удар на Айбишер от далечна дистанция.

38′

Жълт картон за Дяков.

34′

ГООООЛ ЗА ЙЪНГ БОЙС!!! Миралем Сюлеймани центрира в наказателното поле от корнер, където Гийом Оаро се извиси над всички и с глава изравни.

30′

Жълт картон за Саного.

28′

ГРЕДА!!! Кешеру намери Вандерсон на отлична позиция. Бразилецът стреля силно от близка дистанция, а кълбото срещна гредата.

27′

Жълт картон за Моци.

26′

Удар с глава на Оаро минава над вратата на Ренан.

23′

Защитата на Лудогорец не успя да изчисти топката след изпълнение на корнер. Кълбото стигна до Гийом Оаро, който отправи силен удар, Ренан успя да избие, след което топката срещна гредата.

20′

Националният селекционер Петър Хубчев гледа срещата на живо.

11′

ГОООООЛ ЗА ЛУДОГОРЕЦ!!! Върджил Мисиджан се разписа. Холандецът получи хубав пас от Вандерсон, излъга защитник и с хубав удар в далечния ъгъл откри резултата.

1′

Шверчок

Лудогорец излиза за последната си контрола по време на подготвителния лагер в Австрия. "Орлите" се изправят срещу швейцарския шампион Йънг Бойс.

Двубоят е днес от 18:30 часа.

Египтяни надцакаха Лудогорец за бразилски талант

Карлос Едуардо ще играе във ФК Пирамидс

Сезонът за разградчани започва след по-малко от седмица. На 5 юли е мачът за Суперкупата на България със Славия в Стара Загора, а първият мач с Крусейдърс в Шампионската лига е на 10 юли.

До момента Лудогорец победи Вакер Инсбрук с 2:1, Ахмат (Грозни) с 3:1 и завърши наравно 1:1 срещу Карабах.