Дубълът на Лудогорец записа разгромна победа с 4:0 над третодивизионния Вихър (Славяново) в контрола, която се игра в Разград пред погледа на над 400 зрители.

Резултатът бе открит в средата на първото полувреме, когато Хюсеин Кельовлуев се разписа със задна ножица за 1:0. Малко преди това, Йоан Петков от състава на гостите, разтресе гредата.

Пирин загуби от Лудогорец II с 1:2 в контрола

Още една загуба за Пирин в контролите, този път "орлетата" отстъпиха пред Лудогорец II

Лош старт на подготовката за благоевградчани

Десет минути по-късно, "орлите" удвоиха чрез попадение на Димитър Митков - 2:0.

След почивката, разградчани заложи на изцяло нов състав. След час игра, Вихър получи право да изпълни дузпа, но Генков стреля в гредата.

В последните пет минути на проверката, Митков и Цветослав Петров покачиха на 3:0 и 4:0, като можеха да победят и с по-разгромен резултат.