Турнир: efbet Лига Стадион: "Хювефарма Арена", гр. Разград Зрители:
90+4′

КРАЙ НА МАЧА!

88′

ГООЛ ЗА ЛУДОГОРЕЦ! Лудогорец обезателно обезличи надеждите на Хебър за нещо в този мач, тъй като Рик Джонатан шутира, топката рикушира в опонент, подлъгвайки стража Матвей Игонен.

86′

ГООЛ ЗА ХЕБЪР! Гостите от Пазарджик намаляват изоставането си! Ангел Бастунов центрира, Мартин Михайлов отклони за Стефан Цонков, чийто удар не остави шанс на Слуга.

82′

Марсел Канади е заменен от Богомил Божуркин, а Атанас Кабов напуска, за да се появи Стилиян Тисовски.

76′

Възможност за Лудогорец! Квадво Дуа комбинира с Доминик Янков, но българският национал не успя да преодолее Матвей Игонен.

70′

Владеене на топката: Лудогорец: 61%, Хебър: 39%.

Снимка 639731

Източник: startphoto.bg

64′

Рик Джонатан влиза на мястото на Бърнард Текпетей.

64′

Тодор Неделев пък е заменен от Доминик Янков.

64′

Руан Фелипе отстъпва мястото си на Квадво Дуа.

59′

Първи шанс за тима от Пазарджик! Бившият играч на Септември Атанас Кабов центрира отдясно в наказателното поле към Николас Пенев, откъдето нападателят стреля неточно с глава.

58′

Карлос Охене е заменен от Ангел Бастунов.

45′

ЕТО КАК СЕ ПРОМЕНИХА КОЕФИЦИЕНТИТЕ ЗА ВТОРОТО ПОЛУВРЕМЕ!

45′

ИГРАТА СЕ ПОДНОВЯВА!

45+2′

КРАЙ НА ПЪРВАТА ЧАСТ!

37′

ГООЛ ЗА ЛУДОГОРЕЦ! Шампионът на България почти слага край на интригата в днешния сблъсък. При поредната атака Кайо Видал отправи удар, Матвей Игонен сбърка и така топката достигна до Аслак Фон Витри, който с лекота се разписа за 2:0.

32′

Текпетей! Понастоящем ганаецът безспорно е най-добрият играч на терена. Офанзивният ас на Лудогорец се озова очи в очи с Матвей Игонен, ала вратарят с прекрасно спасяване съумя да го лиши от попадение.

24′
Снимка 639724

15′

Възпитаниците на Георги Дерменджиев опитват да решат мача в рамките на първото полувреме. Добро центриране на Бернард Текпетей попадна в Руан Фелипе, а той с фалцов изстрел предизвика намеса от страна на Матвей Игонен.

11′

ГООЛ ЗА ЛУДОГОРЕЦ! С оглед явното превъзходство на "орлите", логичното се случи. Отново Аслак Фон Витри остана непокрит на фланга, когато овладя топката и центрира към Бърнард Текпетей, чието изпълнение разпечата вратата на Матвей Игонен.

7′

Разградчани наложиха тотална доминация още в първите минути на срещата. Десният краен защитник Аслак Фон Витри получи добро подаване, превзе празното пространство пред себе си, за да центрира към Руан Фелипе, който изпрати покрай вратата.

4′

Пропуск! Домакините стартираха двубоя с настроение, като пропуснаха чудесна възможност да поведат в резултата. Бързият Бърнард Текпетей надбяга отбраната на гостите, след което стреля право в Матвей Игонен.

1′

ВИЖТЕ ТУК КОЙ Е ФАВОРИТ В МАЧА!

1′

90. Спас Делев

Отборите на Лудогорец и Хебър се изправят един срещу друг в последния мач от 15-ия кръг на efbet Лига. Срещата на "Хювефарма Арена" в Разград е с начален час 18:15 и ще бъде ръководена от популярния рефер Георги Кабаков.

През седмицата "орлите" загубиха с 1:3 от Фенербахче в Лигата на конференциите. Разградчани вече са с нов наставник, след като Георги Дерменджиев замени Ивайло Петев. Към момента домакините заемат пета позиция с 24 точки - на осем от лидера Черно море, но и цели три мача по-малко.

Гостите от своя страна са на девета позиция с 19 точки. Тимът на Любослав Пенев е в серия от четири мача без загуба, а в последните си два двубоя надиграха Етър с 5:2 и Славия с 1:0.

Неприятната новина за Лудогорец от последната седмица е контузията на Ноа Сонко Сундберг, който получи травма в Истанбул и ще бъде извън игра вероятно до края на календарната година.

Любослав Пенев все още не може да използва голмайстора си Георги Николов, който е наказан.