Янков сменя Баджи.

45′

Старт на вторите 45 минути.

45+2′

ВИЖТЕ ТУК КАК СЕ ПРОМЕНИХА КОЕФИЦИЕНТИТЕ ЗА МАЧА СЛЕД КРАЯ НА ПЪРВОТО ПОЛУВРЕМЕ!

45+1′

Първото полувреме бе белязано от няколко ключови момента. Най-същественият от тях бе червеният картон, получен от вратаря на гостите Христо Иванов.

Кешеру стигна до отбелязването на хеттрик, само в рамките на първата част, като откри резултата с гол от близка дистанция, отбелязан още в 6-ата минута.

В 24-ата Иванов се опита да спре пробив на Текпетей, но игра с ръка извън пределите на наказателното си поле.

Реферът Кабаков му показа директен червен картон, като се наложи на вратата на великотърновци да застане младият Господинов. Той се появи на терена за сметка на Кнежевич, което драстично намали устрема на гостите в атаката им.

Численото преимущество на шампионите оказа непосредствен ефект, като преди паузата "зелените" вкараха нови три попадения.

Кешеру бе точен за 2:0 в 36-ата минута, а само 3 по-късно Крачунов се опита да попречи на тарана да се добере до топката, но вместо да успее да я изчисти, я прати във вратата на собствения си тим.

Още 100-ина секунди по-късно хеттрикът на Кешеру стана факт, като той вкара третото си, почти еднакво с предишните, попадение.

Така още преди почивката бе ясно кой ще е крайният победител в мача.

45′

Почивка.

41′

ГОЛ!

4:0!

Хеттрик на Кешеру.

Отново, след центриране в наказателното поле и добре отиграна топка.

Без шансове за Господинов.

39′

ГООООООООООООООЛ!!!

3:0!

Изстрел на Десподов!

Топката се отбива в Крачунов, който я засича в мрежата.

АВТОГОЛ на Крачунов.

38′

Непосредствено след отбелязването на гола си, Кешеру обясни на съотборниците си защо е избрал директно да стреля, а не е подал към някой от тях.

37′

ГООООООООООООООООЛ!!!

2:0!

Второ попадение на Кешеру!

Икоко подаде, а за голмайстора не остана друго, освен да прати кълбото в мрежата от близка дистанция.

Преднината на разградчани е удвоена.

27′

Кешеру стреля над вратата.

Статичното положение за домакините не доведе до нещо по-сериозно за шампионите.

26′

Господинов влиза на мястото на Кнежевич.

24′

ЧЕРВЕН КАРТОН!

Христо Иванов спира изстрел на Текпетей с намеса извън наказателното поле!

Играе с ръка и е изгонен от главния съдия.

21′

Ангелов се разминава с топката в наказателното поле.

След това пропуск и на Кацаров, който беше оставен непокрит в наказателното поле.

19′

Пробив на Алдаир по левия фланг.

Пас към Кнежевич.

Изстрел!

Спасяване на Ренан!

Протегна десния си крак и избива кълбото в корнер!

Удивителна намеса на стража на "орлите"!

18′

Засада на Алдаир.

16′

Изстрел на Кнежевич от доста далечно разстояние.

Ренан хваща топката в ръцете си без проблеми.

Първо точно изпълнение за гостите.

14′

Засада на Ангелов.

12′

Вердон стреля с глава.

Не се получи достатъчно силен ударът му.

След това пропуск и на Десподов, от близка дистанция.

11′

Десподов с чудесно подаване за Кешеру.

Нападателят не успява да засече топката в мрежата.

Пропуск на футболиста на разградчани.

8′

Прави впечатление начинът, по който Дяков се опитва с дълги подавания да спомага за скоростното изнасяне на топката и пренасяне на събитията в съперниковата половина.

6′

ГОООООООООООООЛ!!!

1:0!

Попадение на Кешеру!

Засича кълбото в мрежата след прострелно центриране на Недялков.

Бележи с лекота, без да се налага да спира и да обработва топката.

5′

Баджи центрира към Десподов.

Изпълнение от въздуха!

Топката е в ръцете на вратаря.

4′

Извеждащо подаване на Дяков за Десподов.

Опит за центриране.

Топката излиза в корнер.

2′

Засада на Десподов.

1′

Първи съдийски сигнал.

1′

64 Доминик Янков 4 Ерол Алкан

Лудогорец започва пролетния дял от efbet Лига с домакинство на Етър.

Двубоят на "Хювефарма Арена" е от 16:00 часа и противопоставя първия срещу последния в класирането.

Шампионът ще се опита отново да дръпне с 6 точки пред преследвача ЦСКА, който в събота надигра Славия (1:0).

Лудогорец предлага нов договор на Антон Недялков

Заслужил е доверието на разградчани

Това ще е и дебют в efbet Лига за новия наставник на "орлите" Валдас Дамбраускас.

Той вече записа един успех - срещу Спортист (Своге) за Купата на България преди няколко дни.

Лудогорец не беше особено активен на зимния трансферен пазар. "Орлите" се подсилиха само с кипърския национал Пиерос Сотириу. Междувременно, клубът преотстъпи младия нападател Димитър Митков на ФК ЦСКА 1948.

Снимка 517433

Източник: Официален сайт на Лудогорец

Етър беше считан за сигурен изпадащ преди идването на Александър Томаш.

Бившият защитник стабилизира представянето на тима в края на есенния полусезон и "болярите" направиха серия от 5 мача без загуба. Те обаче продължават да са на дъното в таблицата и ще трябва да положат много усилия, за да се спасят от изпадане.

Томаш: Етър няма да се съобразява с никого, дори и с Лудогорец

"Излизаме с уважение към всеки"

Във Велико Търново привлякоха 7 нови попълнения и някои от тях се очаква да са титуляри срещу Лудогорец.

Снимка 517284

Източник: Официален сайт Етър

През есента Лудогорец взе гостуването на "виолетовите" с 2:0, а головете отбелязаха Кешеру и Мавис Чибота.