Жълт картон за Руменов.

89′

Жълт картон за Сисиньо.

84′

ГОООЛЛЛ ЗА ЛУДОГОРЕЦ! Резултатът вече е 4:0, а Кешеру бележи своя хеттрик, след като с глава от близка дистанция поразява вратата на Христо Иванов!

82′

Бадара пропуска да вкара за гостите, след като не успя да преодолее Брун, останал очи в очи с аржентинеца.

80′

Жълт картон за Натанаел.

78′

Лукас Саша заменя Вандерсон.

77′

Вандерсон стреля отдясно в наказателното поле, Христо Иванов спасява.

75′

Вълчанов влиза на мястото на Апостолов.

71′

Жълт картон за Апостолов.

70′

Кампаняро сменя Марселиньо.

66′

ГОООЛЛЛ ЗА ЛУДОГОРЕЦ! Мисиджан бележи много красиво попадение с първото си докосване в мача! Холандецът получи топката на дъгата пред наказателното поле, завъртя се и я прати в мрежата - 3:0!

65′

Мисиджан влиза на мястото на Лукоки.

64′

Нов шанс за Кешеру! Румънецът достигна до топка в наказателното поле, но ударът му с десния крак минава над вратата.

62′

Почански заменя Минев.

60′

Кешеру можеше да стигне и до хеттрик! Румънецът е намерен в наказателното поле, но силният му удар минава над гредата!

59′

ГООООЛЛЛ ЗА ЛУДОГОРЕЦ! Отново Кешеру засича топката след центриране от корнер - 2:0!

56′

Добра и продължителна атака на Етър, която премина през куп футболисти, стига до Сърмов, а той стреля мигновено пред наказателното поле, но вратарят на Лудогорец лови.

52′

Принудителна смяна - Никола Колев заменя Венци Василев.

50′

Марселиньо от много добра позиция от фаул опита да изненада Христо Иванов с удар по земя под стената, но вратарят внимаваше и хвана топката.

47′

Продължителна атака на Етър завършва с центриране в наказателното поле, но ударът на Скерлев с глава попада в тялото на Пластун.

45′

Начало на второто полувреме.

45′

Край на първото полувреме.

41′

Жълт картон за Бадара.

39′

Вандерсон е изведен отляво в наказателното поле, но бразилецът пусна неточен успореден пас, който излезе в аут.

36′

Иван Стоянов е изведен зад защитата на Лудогорец по десния фланг, но страничният съдия Диян Вълков отсъжда засада, макар че такава очевидно няма! В наказателното поле пък дебнеше непокрития Бадара, така че атака бе голова!

34′

Фрапантна грешка в защитата на Етър! Яни Пехливанов подари топката на Абел Анисе, който намери Кешеру на метри от вратата, но Христо Иванов спаси удара на румънеца, предотвратявайки сигурен втори гол!

32′

Бадара се освободи добре от Пластун, напредна към наказателното поле, но ударът на нападателя на Етър бе неточен и слаб.

28′

Натиск на домакините след попадението.

24′

ГОООЛЛЛ ЗА ЛУДОГОРЕЦ! Лукоки намери Клаудиу Кешеру в наказателното поле след центриране от фаул, който с глава бележи за 1:0!

22′

Игор Пластун бе изпуснат в наказателното поле, украинецът с глава върна топката към вратарското поле, но защитник на Етър успя да изчисти.

19′

Георги Сърмов стреля от удобна позиция от фаул, но топката мина далеч от целта.

15′

Гостите от Етър стоят доста организирано в първия четвърт час и е ограничил максимално пространствата за своя съперник.

7′

Добра атака на Етър по левия фланг, при която Димо Атанасов навлезе в наказателното поле, но ударът му мина встрани от вратата.

6′

Джоди Лукоки беше изведен зад защитата на Етър, но вратарят Христо Иванов излезе предвидливо и изчисти топката.

4′

Игра в средата на терена преобладава в първите минути на срещата.

1′