Турнир: Шампионска лига Стадион: "Хювефарма Арена", гр. Разград Зрители: 5800

Край на мача!

90′

Четири минути добавено врема на срещата.

89′

Сле изпълнение на тъч топката стигна то резервата Владимир Квашински, който отправи удар с глава, но Серджио Падт внимаваше и успя да избие в корнер.

86′

Жълт картон за Кайо Видал.

78′

Спас Делев замени Бърнард Текпетей.

78′

Тодор Неделев е заменен от Дерой Дуарте.

74′

Рик Джонатан е сменен от Кайо Видал.

Снимка 675951

Източник: startphoto.bg

62′

Първа смяна и в състава на Лудогорец. Руан Крус отстъпи мястото си на терена на Матиас Тисера.

Снимка 675953

57′

Оливие Вердон получи официално предупреждение.

53′

Две промени в състава на Динамо (Минск). Стивън Алфред и Педро Игор замениха съответно Школик и Подстрелов.

53′
47′

КАКЪВ ПРОПУСК!

Веднага след началото на втората част домакините изпуснаха отлична възможност да отбележат трети гол. Рик Джонатан проби отляво и намери Текпетей, който с едно докосване пусна за Тодор Неделев, но ударът с левия крак на бившия играч на Ботев (Пловдив) от непосредствена близост мина над вратата.

46′

Наставникът на гостите Вадим Скрипченко извърши смяна на почивката в състава на Динамо. На терена се появи Адеола, а играта напусна Жердев.

45′

Начало на второто полувреме.

45+3′
Снимка 675942

Край на първата част!

45′
Снимка 675949

ТОДОР НЕДЕЛЕВ Е ТОЧЕН ОТ 11-ТЕ МЕТРА И УДВОИ АВАНСА НА ЛУДОГОРЕЦ!

45′

Три минути добавено време.

44′

Дузпа за Лудогорец!  Беларусите сгрешиха при изнасянето на топката, Ивайло Чочев и Тодор Неделев осъществиха великолепна комбинация и последният бе ударен в лицето от защитник на Динамо в наказателното поле. Главният съдия не се поколеба и посочи бялата точка!

44′

Жълт картон за капитана Политевич, който наруши правилата при действията си срещу Тодор Неделев.

41′

Жълт картон и за Трофим Мелниченко.

36′

Жълт картон за Антон Недялков.

30′

Още един пропуснат шанс от гостите. Оливие Вердон блокира Трофим Мелниченко в наказателното на "орлите", но след това защитата на Лудогорец изчисти лошо и топката попадна в краката на Раи Лопес, чийто удар премина високо над вратата.

27′

Играчите на Лудогорец загубиха топката в своята половина, Мелниченко намери Вадим Пигас, който отправи диагонален удар по земя, но Серджио Падт успя да избие.

24′

Трети жълт картон за играч на беларуския шампион само в рамките на шест минути, този път предупреден е Пигас.

20′

Александър Селява също получи официално предупреждение.

18′

Първи жълт картон в мача. Той е за Алексей Гаврилович от състава на гостите.

16′

Домакините бяха близо до отбелязване на втори гол след малко повече от четвърт час игра. Удар на Аслак фон Витри бе спасен от Лапуков, Тодор Неделев получи шанс за добавка, но защитник в бял спортен екип блокира неговия шут и топката излезе в корнер.

9′
Снимка 675940

ГОЛ ЗА ЛУДОГОРЕЦ! БЪРНАРД ТЕКПЕТЕЙ!

"Орлите" успяха да стигнат до попадение още при първата си по-опасна атака по посока вратата на Динамо (Минск). Те осъществиха добра комбинация, при която Руан Крус с техничен пас с пета намери Текпетей, който потърси Рик вдясно. Бразилецът подаде на Якуб Пьотровски, който пък изведе отлично Текпетей, а ганецът с мощен изстрел изпрати топката в мрежата.

3′

Първото положение за отбелязване на гол в мача бе пред вратата на Лудогорец. Гостите от Беларус изпълниха два корнера за по-малко от минута, а при втория бяха близо до попадение. Бранителят Алексей Гаврилович беше оставен непокрит в наказателното поле на "орлите" и стреля от въздуха с левия крак, но не намери целта.

1′

90 Спас Делев

Лудогорец се изправя срещу Динамо (Минск) в първи мач от втория квалификационен кръг на Шампионска Лига. Срещата започва в 21:00 часа.

В първия предварителен кръг българският шампион успя да се справи с Динамо (Батуми) след победа с 3:1 в Разград и поражение с 0:1 на реванша.

В момента Динамо (Минск) е лидер в местното първенство след 15 изиграни кръга, в които не е допуснал поражение - 10 победи и пет равенства.

За да достигне до втория квалификационен кръг на надпреварата беларуският отбор се изправи срещу арменския Пюник. Първата среща завърши 0:0, а на реванша Динамо изкова на успеха с гол от дузпа на Алексей Гаврилович в 90-ата минута.

Разградчани записаха две домакински победи от началото на сезона - срещу Динамо (Батуми) (3:1) и ЦСКА (1:0).

Георги Дерменджиев ще може да разчита на Спас Делев и Квадво Дуа, които не взеха участие в двата мача срещу грузинския шампион. Твърде вероятно е в игра да видим и капитана на отбора Антон Недялков.

Страж отново ще бъде Серджио Падт, който демонстрира добра форма в първите три срещи на "орлите". Централните бранители Диниш Алмейда и Сонко Сундберг пък получиха почивка срещу ЦСКА и не е изключено именно те да започнат днес за сметка на Оливие Вердон и Едвин Куртулуш.

В атака не се очакват размествания и там ще стартират Бърнард Текпетей, Рик Джонатан и Руан Секо предвид недостатъчната игрова практика на Квадво Дуа.

Полски медии: Лудогорец е стартирал преговори с Удинезе за Пьотровски