Край на срещата! Трета победа за Лудогорец на австрийска земя.

89′

Дост отправи хубав удар по земя от границата на наказателното поле, но топката мина встрани от вратата на Ботошани.

82′

Светослав Ковачев също опита късмета си с удар от дистанция, но топката мина над вратата.

80′

Флореску отправи силен удар към вратата на Пламен Илиев, но стражът внимаваше и улови топката.

79′

Дост ще доиграе срещата вместо Доминик Янков.

71′

Младият Светослав Ковачев влиза на мястото на Джоди Лукоки.

65′

Голмайсторът Швиерчок отстъпва мястото си на Димо Бакалов.

64′

ГОЛ! Само две минути, след като румънците възстановиха равенството, Якуб Швиерчок отново даде преднина на разградчани.

62′

ГОЛ! Ботошани изравнява резултата. Мирон бе точен, след като румънците получиха правото да изпълнят корнер, а отбраната на Лудогорец не се справи и остави футболиста на Ботошани очи в очи с Пламен Илиев. Мирон бе заменен след почивката, но след като негов съотборник се контузи отново се върна в игра.

57′

Алекс Корбан получи жълт картон за задържане на Венцислав Керчев.

56′

До момента второто полувреме е огледално на първото. Никакви по-интересни ситуации през първите 10 минути.

46′

Иван Йорданов е отстъпил мястото си на Серкан Юсеин. Треньорът на Ботошани е сменил абсолютно целия си състав.

45′
45+3′
45′

Три минути добавено време към първата част.

44′

ГОЛ! Якуб Швиерчок открива резултата, след като в началото на мача два от неговите удари не влязоха във вратата на Пап. Давид Рибейро пусна хубаво подаване към поляка, който се справи с бранителите около него и вкара първия гол в мача.

33′

Джоди Лукоки центрира от корнер, а Георги Терзиев насочи хубаво топката с глава, но Едуард Пап отново спаси.

26′

Джоди Лукоки се озова на добра позиция в наказателното поле, но вместо да подаде на Рибейро той пробва удар към вратата, който беше блокиран от Едуард Пап.

23′

След 23 минути игра футболистите ще се възползват от кратка пауза за вода.

16′

Якуб Швиерчок създаде първата по-интересна ситуация в мача. Нападателят отправи удар по земя, който обаче не беше достатъчно силен и вратаят на Ботошани изби топката, тя попадна в краката на Рибейро, който веднага върна към поляка, но вторият му удар бе блокиран от защитник.

10′

Спокойни първи минути в Щанс. Нито един от двата отбора не може да стигне до по-опасно положение пред противниковата врата.

3′

Преди срещата собственикът на Лудогорец - Кирил Домусчиев, обяви, че очаква днес тимът да подпише с доста класен играч.

1′

Съдията дава началото на последната австрийска проверка на Лудогорец.

23 ДУМИТРАШ

Лудогорец излиза срещу Ботошани в последната си четвърта проверка на австрийска земя. Двубоят срещу румънците ще бъде наблюдаван от собствениците на клуба Кирил и Георги Домусчиеви, които вчера пристигнаха в Австрия. В предния си двубой разградчани загубиха с 0:3 от Шахьор (Донецк)

Преди това "орлите" първо разбиха с 4:0 словенския Триглав, а след това надвиха и първенеца на Азербайджан Карабах с 2:0. Първата им проверка беше в България. На комплекса "Царско село" момчетата на Стоев разбиха аматьорския Надежда (Доброславци) с 12:1.

Отборът се прибира утре и продължава на българска земя с подготовката си. Първият мач за Лудогорец ще е двубоят за Суперкупата срещу Локомотив (Пловдив). Носителят на трофея ще стане ясен на 3 юли.