Турнир: efbet Лига Стадион: "Хювефарма Арена", гр. Разград Зрители: 123
90+9′

КРАЙ НА МАЧА!

90+7′

ГООЛ ЗА ЛУДОГОРЕЦ! Какъв мач! В заключителните минути на срещата домакините нанесоха съкрушителен удар по амбииците на Ботев (Пловдив), реализирайки за 2:2.  Халфът Якуб Пиотровски се извиси над всички при ъглов удар и с глава разпъна мрежата на Даниел Кайзер.

90′

7 минути добавено време.

83′

ГООЛ ЗА БОТЕВ (ПЛОВДИВ)! "Канарчетата" шокираха днешния си опонент! Появилият се в игра Красиан Колев остана напълно непокрит на фланга, поемайки дълго подаване. Крилото се устреми напред и с великолепен удар реализира втори гол за гостите.

80′

Владеене на топката: Лудогорец: 64%, Ботев Пловдив: 36%.

69′

Марсел Хайстер излиза от игра, за да влезе Франциско Идалго.

64′

Педро Нареси е заменен от Клод Гонсалвеш.

56′

ГООЛ ЗА БОТЕВ (ПЛОВДИВ)! Напористите действия на "канарчетата" най-накрая резултираха в попадение. Звездата на тима Ивелин Попов превзе зейналото празно пространство пред себе си, а когато се освободи, нанесе перфектен изстрел за 1:1.

56′

Спас Делев е заменен от Доминик Янков, а Кайо Видал отстъпва мястото си на Рик Джонатан.

55′

Антонио Перейра си изкара жълт картон.

54′

Шанс за Ботев (Пловдив)! Съставът от Пловдив изгради енда от малкото си съзидателни атаки. Вездесъщият Ивелин Попов умело комбинира с Антоан Бароан, той пое и отправи удар, попаднал в обсега на Симон Слуга.

53′

Мартин Секулич е заменен от Антоан Бароан.

50′

Владеене на топката: Лудогорец: 67%, Ботев Пловдив: 33%.

45′

ИГРАТА СЕ ПОДНОВЯВА!

45+5′

КРАЙ НА ПЪРВАТА ЧАСТ!

44′

Секунди преди да свърши първото полувреме гостите също имаха основателни претенции за дузпа. Силен удар на Мартин Секулич докосна ръката на Педро Нареси, ала ситуацията не бе разгледана от ВАР. На повторенията ясно се видя, че "канарчетета" трябваше да получат наказателен удар.

42′

Оливие Вердон бележи от бялата точка!

41′

ДУЗПА ЗА ЛУДОГОРЕЦ! Въпреки натиска на шампиона на България, "жълто-черните" се огънаха в края на първата част. Джеймс Ето'о постъпи неразумно, тъй като спъна Кайо Видал в наказателното поле, а главният арбитър Красен Георгиев посочи бялата точка.

35′

Владеене на топката: Лудогорец: 65%, Ботев Пловдив: 35%.

25′

Пропуск! Футболистите на Ивайло Петев организираха опасна атака, която обаче не бе оползотворена. Офанзивният играч Кайо Видал получи пас отляво, поведе си топката, отправяйки корав изстрел, спасен от Даниел Кайзер.

17′

Марсел Хайстер е официално предупреден.

Снимка 634080

Източник: startphoto.bg

13′

Текпетей! Домакините продължават да са по-активният отбор на терена от началото на двубоя. Отново звездата на "орлите" Бърнард Текпетей застраши вратата на Даниел Кайзер. Ганаецът овладя подаване на границата на наказателното поле, за да отправи корав удар, париран от стража на гостите.

6′

ДУЗПА ЗА ЛУДОГОРЕЦ! Не! Звездата на домакините Бърнард Текпетей осъществи успешен рейд, след което навлезе в наказателното поле на "канарчетата", където беше фаулиран от съперник. Реферът Красен Георгиев първоначално отсъди дузпа в полза на домакините, но след обстоен преглед на ВАР, решението беше отменено.

1′

88. Тодор Неделев 88.Красиан Колев

Отборите на Лудогорец и Ботев (Пловдив) се изправят един срещу друг във вълнуващ двубой от 9-ия кръг на efbet Лига. Мачът в Разград стартира в 20:00 часа, а главен съдия ще бъде Красен Георгиев.

Домакините излизат като фаворит в днешната среща. Разградчани вървят седми в класирането, но са изиграли едва шест мача заради участиет си в евротурнирите. В тях "зелените" имат 4 победи и 2 загуби и са с актив от 12 точки. В последния си мач преди паузата за националните отбори "орлите" успяха да се наложат с категоричното 5:0 над Берое, а преди това загубиха от хита Черно море като гост с 0:1.

Отлична новина за Лудогорец

Капитанът на Антон Недялков и централният нападател Квадво Дуа са близо до завръщане на терена

Ботев от своя страна излиза като 11-ти в класирането с едва 8 точки от 8 мача. "Канарчетата" записаха цели четири загуби и две равенства, но в последните си два мача успяха да вдигнат глава и да нанижат две поредни победи - 3:1 над Славия у дома и 2:1 над Етър във Велико Търново.

Лудогорец пусна билетите за мача с Ботев (Пловдив)

Деца и пенсионери ползват 50 % намаление

Мачът в Разград ще е първи официален мач за новия наставник на тима Душан Керкез. В лагера на пловдивчани има доста проблеми и цели седем души са аут. Мохамед Брахими, Дилан Мертенс, Амаду Думбуя, Уме Емануел и Реда Рабей са контузени, титулярният вратар Хидайет Ханкич получи травма по време на тренировка и също е аут, а Станислав Работов е с вирусно заболяване.

Керкез със сигурност ще има затруднения при визитата си в Разград.