без добавено време и през второто полувреме.

Вратарят на Бачка Топола спаси удар с глава на футболист на Драгош Григоре.

Димитър Митков получи топката зад защитата, но се оказа в засада.

Вратарят Никола Бурсач боксира остра топка.

Дамбраускас иска да вижда повче агресия от своите възпитаници.

65′

Дуронджич задържа Сисиньо и получи жълт картон.

60′

Младен Кръстаич сменя всичките си футболисти без вратаря, който влезе на почивката. На терена няма нито един футболист, започнал мача.

57′

Опит за технична комбинация между Десподов и Сисиньо в наказателното поле, но пасът беше разгадан от защитата.

55′

Георги Терзиев получи картон за груб фаул.

54′

Рутинно спасяване на Пламен Илиев при удар отдясно на атаката. Сръбският футболист не успя да отправи силен удар.

47′

Ново успешно излизане на Филипович пред нападател на Лудогорец.

45′

Дамбраускас на практика смени цялата си единадесеторка. От Бачка Топола смениха само вратаря.

8′

Фаул на Анисе срещу Дуронич. Реферът авторитетно внася ред.

45′

Съдията свири край преди изтичане на 45-ата минута. Предимство за Лудогорец, но в края Бачка Топола можеше да изравни.

44′

Нова намеса на Ренан след удар под гредата отдясно. Бразилецът запазва аванса на "орлите".

43′

Небойша Скопляк стреля отблизо под гредата. Ренан направи невероятно спасяване.

42′

Икоко спря контра на Бачка Топола с фаул.

38′

ГООООЛ! Станойев остана  сам срещу Ренан централно и успя да промуши топката покрай бразилския страж. Защитата на Лудогрец си е взела почивен ден.

36′

ГОООООЛ! Жордан Икоко подаде успоредно на вратата след бърза атака отдясно. Текпетей вкара на празна врата отблизо.

33′

Страхотно спасяване на Ренан с гърди. Янко Тумбашевич остана сам срещу бразилския страж след грешка на българската отбрана. Вратарят излезе смело напред, разперил ръце.

27′

Директен изстрел на играч на Бачка Топола от фаул. Ренан беше неуверен, но все пак успя да избие топката, приклякайки.

24′

Опасен фаул за Бачка Топла отдясно. Ренан боксира с вещина острата топка.

21′

Филипович изпревари излизащия срещу него Мавис Чибота. Конгоанецът падна лошо и изпитва болка.

15′

Чибота може да остане сам срещу вратаря, но не си нагласи топката и тя му беше отнета.

14′

В Белек е вече тъмно. Играе се на осветление, което не е много силно.

13′

Първа дълга атака на сърбите, завършила със засада.

9′

Невероятен пропуск на Чибота, който не уцели вратата от удобна позиция.

7′

ГООООЛ! Джордан Икоко свали топката с глава и Бърнард Текпетей простреля Ненад Филипович за 1:0.

3′

Българският отбор владее топката в първите минути.

1′

82.Иван Йорданов 3. Б. Варга

Шампионът Лудогорец ще изиграе първата си контрола в Белек с първодивизионния сръбски Бачка Топола. "Орлите" се подготят на базата си в хотел "Риксос Премиум".

Новият наставник Валдас Дамбраускас е много взискателен в провежданите от него тренировки. Срещу Бачка Топола ще бъде първата му възможнот да види своите възпитаници в игрова обстановка,

Бачка Топола е на осмо място в сръбската Супер Лига с актив от 27 точки от 19 мача. В началото на сезона тимът участва в квалификациите за Лига Европа, където във втория кръг участва в незабравим футболен спекатакъл. Сърбите бяха домакини на румънсия ФКСБ и срещата завърши в редовното време 3:3. В продължението нападателите на двата тима се развихриха и мачът завърши при равенство 6:6. При дузпите по-щастливи се оказа румънците.