Ману за малко не взе топката в наказателното поле след пас на Каули. Бразилецът се включи добре.

Гоигингер се освободи от Вердон, остана сам и стреля по земя .. на сантиметри в аут.

Ще намерят ли баланс в атака в българите през последните минути?

73′

ГООООЛ! Елвис Ману стреля мощно в левия ъгъл. Вратарят се хвърли в десния.

72′

Дузпа за Лудогорец след пропуски на Каули и Ману. Гръгич игра с ръка, спасявайки изстрела на Ману.

71′

Ново спасяване на Пламен Илиев след далечен удар.

70′

Пламен Илиев спаси с плонж удар на Рагош с глава.

68′

Шлагер спаси опасен удар.

67′

ГОООЛ Елвис Ману остана сам малко след центъра. Ганаецът стреля, топката се отби от Шлагер и влезе във вратата.

62′

Гоингер сменя Грубер.

61′

Егещайн сменя Балич.

55′

ГООООЛ! Хюсеин Балич шутира топката рикошира в Анисе и Вердон и заблуди Пламен Илиев.

54′

Рикошет след шут на Грубер. Корнер. Илиев загуби ориентация.

53′

Каули сменя висящия с картон Баджи. Офанзивна смяна.

50′

Вратарят Шлагер хвана топката след опасно центриране на Сисиньо отдясно.

47′

Михорал получи картон за избутване.

45′

Дано второто полувреме да е по-добро от първото.

45′

Стабилна преднина за домакините. Задачата пред Лудогорец е много трудна.

Снимка 503017
44′

Баджи със закъснял шпагат.

42′

Текпетей направи много груб фаул в центъра.

40′

Илиев изпусна топката след коварен изстрел на Визингер. Стражът успя да хване кълбото.

34′

ГОООООЛ! Марко Рагуш разстреля Пламен Илиев след удар от воле през Вердон. Бързата атака беше отляво.

33′

Атаките към двете врати следват една след друга.

31′

Хубав пробив на Елвис и подаване към Анисе. Малгашът не можа да нанесе хубав удар отдясно.

29′

Сантана стреля в аут от добра позиция. Янков и Ману преди това не успяха да шутират в наказателното поле.

28′

Сисиньо опита да изведе Ману, но защитник пресече паса.

27′

Гръгич спря контра на Лудогорец и получи картон.

26′

Поредна остра атака на ЛАСК отляво. Острото центриране прати топката в тъч.

24′

Рикошет в Баджи след грешка в защитата. Топката мина до гредата и излезе в корнер.

23′

Филипович стреля с глава след корнер в аут. Топката мина до лявата греда.

22′

Играта се изравни след бурното начало на домакините.

15′

ГООООЛ! Елвис Ману получи топката сам фронтално и не сбърка. Бърнард Текпетей изведе Ману, след като централните защитници го забравиха.

11′

ГОООООЛ! Андреас Грубер стреля от дузпата след корнер. Двама негови съотборници прескочиха топката, която влезе в левия ъгъл на вратата.

10′

Пламен Илиев спаси удар под малък ъгъл отляво на атаката. Корнер за ЛАСК.

9′

Козмин Моци спря контра на ЛАСК с цената на жълт картон.

2′

ГООООЛ! Хюсеин Балич получи топката на центъра, напредна до наказателното поле и стреля по земя в десния ъгъл на вратата.

1′

Център за ЛАСК. "Белите" атакуват надясно. В Австрия все още допускат футбол по стадионите. 1,500 зрители присъстват на мача.

Томас Гоингер

Българският шампион Лудогорец трябва да вземе нещо в днешното си гостуване на ЛАСК от груповата фаза на Лига Европа, за да съхрани шансовете си за 1/16-финал. В първия мач преди седмица "орлите" допуснаха неприятен обрат срещу Антверп, а ЛАСК загуби с класически резултат от Тотнъм.

Бългатите ще бъдат водени от временен наставник в лицето на Станислав Генчев. Това е позната ситуация от миналата година и едва ли отстраняването на Павел Върба може да се отчете като минус.

ЛАСК направи страхотен минал сезон в австрийската Бундеслига, като дори водеше в класирането след редовния сезон, завършил дни преди локдауна на 13 март. След това тимът направи страхотна грешка, нарушавайки строгите противоепидемиологични мерки, тренирайки когато е забранено. Това доведе до санкция от 12 точки и загуба на всички шансове за титлата. ЛАСК все пак финишира на четвърто място, за да може да влезе  отново в Лига Европа.

Австрийският тим игра 1/8-финал през миналия сезон срещу Манчестър Юнайтед, като загуби гостуването си през август само с 1:2. В квалификациите ЛАСК разгроми португалския гранд Спортинг (Лисабон) с 4:1 като гост, което загатва за сериозен потенциал.

В настоящия шампионат на Австрия ЛАСК е на трето място с 10 точки от 5 мача.