Кирил Десподов коментира победата с 3:0 над Левски на "Герена". Ето какво каза националът:

"Съвсем нормално е да покажем друго лице. Трябваше да демонстрираме характер и самочувствие.

Заслужена победа. Първото полувреме играхме по-добре от Левски, не допуснахме сериозни положения пред нашата врата.

Има доста мачове, още нищо не е свършило. Ще направим всичко, за да завършим с колкото се може повече точки. Сега те са 14 или 9, но може да станат и три.

Левски загуби от Лудогорец с 0:3

Шампионите вкараха три безответни гола на "Герена" и поведоха с 9 точки на върха

Каули с два гола за победителите

Съжаляваме за отпадането в турнира за Купата, но си казахме, че трябва да извлечем изводите и да покажем друго лице. Знаехме, че няма да бъде лесен мач.

За 10-11 минути вкарахме два гола, което ни даде самочувствие да играем и да се забавляваме. Понякога е добре да загубиш, за да си свериш часовника. Да слезеш на земята, да се осъзнаеш и да се стегнеш", каза Десподов.