Капитанът на Лудогорец Светослав Дяков обяви, че решението дали ще играе за Бълхгария в проверката срещу Румъния принадлежи изцяло на ръководството на „орлите".
„Аз съм работник и каквото ми кажат, това ще направя", заяви Дяков при завръщането на разградчани от първия им лагер в Турция.
„Добрата новина, според мен, е, че се подготвихме по много добър начин. Сега ще си починем, много е важно да си видим близките", заяви радостният Дяков.
„Аз съм много щастлив в Лудогорец. С новия договор показвам лоялност най-вече, тъй като не забравям кой ми даде шанс. Преговорите бяха нормални - нито тежки, нито леки. Смятам, че и двете страни са доволни от това, което направихме", коментира новия си контракт Дяков.
„Няма никакви проблеми в отбора, което е малко плашещо. Със сигурност има още много къде да работим. Но като гледам как тренираме, как работим, наистина всичко е супер", отсече той.
„Лудогорец са моите работодатели и те ще имат последната дума за мача с Румъния, тъй като датата не е официална. Разбира се, с най-голямо удоволствие бих отишъл да играя за националния отбор на България. Това е най-голямата чест за едни футболист, но не зависи нищо от мен", призна Дяков.
Total ML
на 23.01.2015 в 16:51:52 #1Националната кауза не пуска капитана си в националния
Пуснете момчетата, че ще ви спрем кренвиршите!!!
България над всичко!!
