Президентът на Лудогорец Кирил Домусчиев постави ултиматум на футболистите за задължителна победа над Локо (Пловдив) днес. Разградчани са в серия от два поредни мача без успех. По-тревожното обаче е, че момчетата на Ивайло Петев не успяха да отбележат гол - с Литекс (0:0) у дома и ЦСКА (0:0) в София.

Именно след мача с червените босът на шампионите е обяснил изрично какво ще изисква от играчите. Той проведе близо 10-минутен разговор с тях, видя човек на "Тема Спорт" на "Армията", след което напусна съблекалнята с мрачна физиономия.

"Искам още в понеделник да се върнете на победния път. Чухте ли? Стягайте се. Трябва да биете Локо Пд задължително", бяха част от думите на Домусчиев към възпитаниците на Ивайло Петев на излизане от "Армията".

Освен с играчите той проведе и дълъг разговор с треньора и неговия помощ­ник Георги Дерменджиев пред съблекалните. Кирил заедно с брат си Георги Домусчиев изслушаха доводите на наставника за слабата игра на тима в последно време. Босът постави на дневен ред и головата суша, в която е изпаднал отборът през пролетния полусезон. До момента разградчани са отбе­лязали едва 2 гола в 5-те си мача за първенство, като имат само една победа - Локо Сф (1:0). След тежкия разговор с Петев шефът се качи в клубния автобус и на висок глас отново изясни нещата на футболистите, припомня "Тема: Спорт".

"Емо (б.а. - обръща се към капитана Гъргоров), стягай ги. Трябва да се вкарват голове и да почвате да биете. Не може повече така да продължавате", обърна се Домусчиев към Бадема, преди отборът да си тръгне от "Армията".