90+8′
Турнир: Шампионска лига Стадион: "Аджарабет Арена", гр. Батуми (Грузия) Зрители:
90+8′

Край на мача!

90+3′

Оливие Вердон замени Бърнард Текпетей в добавеното време на срещата.

90′

Шест минути добавено време на мача.

88′

Греда на домакините! Играчите на Динамо (Батуми) бяха съвсем близо до това да отебежат втори гол и да изпратят мача в продължения. Мамучашвили се промъкна между двама играчи в зелени екипи и пусна към Онор Гомис, чийто удар по диагонала се отби в страничната греда.

87′

Руан Крус изрази претенции, че играч на Динамо Батуми е играл с ръка в наказателното поле на грузинския шампион, но хърватският съдия не уважи неговите претенции.

Снимка 675025

Източник: startphoto.bg

85′

Новото попълнение на "орлите" Дуарте смени Якуб Пьотровски.

84′

Якуб Пьотровски изрази недоволството си от решение на главния съдия Дарио Бел и стана поредният играч от състава на Лудогорец, който получи жълт картон.

80′

За пореден път от началото на двубоя Владимер Мамучашвили застраши сериозно вратата на Лудогорец, но този път ударът му мина покрай целта.

77′

Георги Дерменджиев извърши първа промяна в състава на "орлите", в игра се появи Кайо Видал, а терена напусна Рик ДЖонатан.

72′

Хален Блеса е сменен от Бубакар Тамбеду.

71′

Кратка почивка за играчите на двата отбора, за да могат да се освежат в горещото време.

67′

Още един жълт картон за играч на Лудогорец, този път го получи Аслак Фон Витри за задържане на противников играч.

Снимка 675023

63′

Уерди Мара се появи на терена вместо Жан Виктор в тима на Динамо Батуми.

60′

Мамучашвили застраши вратата пазена от Серджио Падт, но вратарят на Лудогорец демонстрира добър рефлекс и успя да отрази.

49′

Опасен удар на Текпетей по диагонала, но вратарят на домакините Силва улови сигурно.

49′

Бърнард Текпетей получи официално предупреждение.

45′

Начало на второто полувреме!

45′

Смяна в състава на домакините на почивката. Читейшвили напусна игра, а на негово място се появи Николоз Мали.

45+5′

Край на първата част!

45+4′

Педро Нареси получи жълт картон.

45′

Греда за Лудогорец!

Аслак Фон Витри центрира отдясно в наказателното поле, където Руан Секо, отправи удар, който се отби в напречната греда.

22′

Рик Джонатан бе изведен по лявото крило, а бразилецът сви топката към точката за изпълнение на дузпа, където Бърнард Текпетей отправи удар, който обаче премина над напречната греда на вратата, пазена от Рикардо Силва.

Снимка 675024

19′

Пата Гудушаури бе извеен на чиста голова позиция, но но Серджо Падт демонстрира страхотен рефлекс и успя да отрази поредния удар към вратата на Лудогорец.

14′

Онор Гомис бе изведен зад гърба на отбраната на Лудогорец, а той на свой ред центрира към Хален Блеса, който отправи удар към вратата. Падт успя инстинктивно да отрази, а след рикошет в левия страничен стълб, топката бе изчистена в корнер, от който нищо не произлезе за Динамо Батуми.

13′

Пата Гудушаури бе изведен сам срещу Серджо Падт и опита да прехвърлящ удар но топката премина над напречната греда.

9′

Отменен гол на домакините!

Вандерсон центрира отляво към Хален Блеса, който се сблъска с Ноа Сонко Сундберг и топката достигна до краката на Владимер Мамучашвили, който я прати в мрежата. След преглед на ситуацията с ВАР, попадението не бе зачетено заради нарушение срещу защитника на Лудогорец.

3′

Мечтано начало на мача за домакините! Гол за Динамо (Батуми)! Момучашвили!

Пата Гудушаури овладя дълго подаване по дясното крило ис едно докосване изпрати топката в наказателното поле на Лудогорец, където Диниш Алмейда не се справи убедително и Владимер Мамучашвили се възползва от ситуацията и с премерен удар откри резултата!

Снимка 675020

1′

82. Иван Йорданов

Днес Лудогорец се изправя срещу Динамо (Батуми) в среща-реванш от първия квалификационен кръг на Шампионската лига. Двубоят в Грузия е насрочен за 20:00 часа българско време, а главен съдия ще бъде Дарио Бел от Хърватия.

"Орлите" излизат като фаворити в днешната среща. Освен това те имат и два гола аванс, което би трябвало да им донесе нужното спокойствие. Родният тим спечели първия мач в Разград с 3:1.

След двубоя днес на "орлите" им предстои сблъсък с ЦСКА още в първия кръг на новия шампионат.

В лагера на тима от Разград се завърна Квадво Дуа, който игра за Швейцария на Евро 2024 и дори вкара попадение. Той се присъедини към съотборниците си в събота и сега се очаква да е на линия за днешната среща.

Той може да бъде продаден скоро, тъй като името му се свързва с доста европейски отбори.

"Разбира се реваншът крие рискове. Всеки мач е труден. Ние завоювахме един резултат от 3:1, който за първи мач е добър, но тук става въпрос, че ние ще играем срещу един добър отбор и трябва да бъдем на 100% мотивирани. Те ще направят всичко възможно, за да пречупят нас и може би ще искат ранен гол да постигнат", заяви Георги Дерменджиев преди заминаването на отбора за Грузия вчера.

Дерменджиев преди реванша с Динамо (Батуми): Ще направят всичко възможно, за да ни пречупят