Треньорът на Лудогорец Димитър Димитров не бе доволен от играта на своя отбор в отбрана, въпреки победата с 3:1 над Черно море в мач от Първа лига.

"Реализирахме три гола и изтървахме още 3-4 чисти положения. Не съм доволен обаче от играта в защита. Имам предвид представянето на целия отбор.

Трябва повече тактическа дисциплина, нямаше компактност в нашия състав. Единствено в мача със Септември имахме трудности с вкарването на положенията си. Тогава имахме лош ден. Сега създадохме 5-6 положения само през първото полувреме.

Днес си реализирахме положенията, но не искам да виждам от нашия отбор подобно лежерно отношение. Възможно е играчите да са си помислили, че след двата бързи гола са ришили мача", заяви Херо.

Лудогорец победи Черно море с 3:1

Лудогорец се справи с Черно море за едно полувреме, нова съдийска грешка в полза на "орлите"

"Орлите" надвиха "моряците" с 3:1