Старши треньорът на Лудогорец Димитър Димитров направи кратък коментар след първата загуба на "орлите" в контролите тази зима.

Тази вечер разградчани записаха неуспех с 2:3 след като допуснаха обрат от Кайрат (Алмати).

Кайрат (Алмати) победи Лудогорец с 3:2 в контрола

Лудогорец изпусна победата над вицешампиона на Казахстан, Кайрат с пълен обрат в Турция (ВИДЕО)

Първа загуба за разградчани в контролите

"Не ни се получи играта днес. Допуснахме гол от 30 метра, след това дузпа, която дойде без да има някакво напрежение пред нашата врата. Играта ни не беше на ниво от първото полувреме. Имахме положения при 2:0 да затворим мача, но не успяхме. Когато не вкараш, обикновено ти вкарват.

През първото полувреме до известна степен ми хареса играта, но при дисциплината имаме сериозни пропуски все още.

Въртя играчите. Търся повече игрово време за всички. Ще търсим оптимален състав за мача с Милан. Не отдавам огромно значение на резултата, въпреки че всяка загуба е неприятна. Трябва да си направим изводи особено след представянето на нашия отбор през второто полувреме. Трябва да вземем някакво решение в защита и отсъствието на Натаниел. Съмнявам се за толкова кратко време да намерим нов играч. Ще търсим баланс в последните три контроли", каза Херо пред камерата на "Диема Спорт".