Кирил Десподов сподели след загубата с 1:2 от Динамо (Загреб), че според него хърватите са преодолим отбор.

"Мисля, че лоши първи десет минути за нас. Два бързи гола за Динамо, но после изпуснахме доста положения. Мачът се разви добре за нас, върнахме гол . Радостно е, че успяхме да върнем гол, защото там ще бъде по-труден мач. На техен терен пред тяхна публика, но мисля, че са преодолим отбор.

Шимунджа: Не бяхме сред късметлиите тази вечер

"Ако бъдем толкова убедителни в Хърватия, можем да стигнем до успеха"

Започнахме добре мача, създадохме две положения след това първият гол ни свали. Радостното е, че след втория гол не наведохме глави, а опитахме колкото се може по-бързо да върнем гол.

Мисля, че отборът може повече. Трябва да правим повече, ако искаме да влезем в Шампионската лига. Трябва да даваме максимума от себе си и постоянно да се развиваме.

Играта през второто полувреме дава оптимизъм. Надявам се да се поздравим с успех следващия мач", сподели Десподов след двубоя на "Хювефарма арена".

Лудогроец - Динамо (Загреб) 1:2 в квалификация за Шампионската лига

Кошмарни три минути провалиха Лудогорец срещу Динамо (Загреб)

"Орлите" загубиха незаслужено с 1:2 от хърватския си опонент