Без българи в състава си се очаква да излезе Лудогорец, в предстоящия двубой на тима с Локомотив (Пд) от четвъртфиналната фаза в турнира за Купата на България.

На пейката се очаква да седне десният бек Йордан Минев, а Сисиньо да излезе титуляр на "Лаута". Минев бе единственият роден в България, който записа минути в последния мач с ЦСКА (2:0).

Шоуто се получи: Лудогорец с класа над ЦСКА и чиста победа, дикторът на "Армията" стана футболен съдия!

Феновете с хореография като за финал на Мондиал

На пейката бе 19-годишният вратар Даниел Наумов, а всички останали играчи в групата бяха чужденци. Ситуацията едва ли ще се промени и за двубоя с Локо (Пд), който е с начален час 20:00.

Георги Дерменджиев не планира други размествания в състава и логично ще заложи на най-доброто срещу "смърфовете", пише "Тема: Спорт".

Срещу Локо "орлите" също така ще опитат да затвърдят високата си ефективност пред гола. В последните си 4 мача те неизменно вкарват поне по 2 попадения - 3:0 над Пирин, 5:0 над Локо (ГО), 2:2 с Дунав и 2:0 с ЦСКА. От началото на годината разградчани не се разписаха единствено в реванша за Лига Европа с Копенхаген в Дания (0:0) и вече натрупаха 24 гола за 10 официални мача през 2017-а.

Снимка 286492

Лудогорец обаче трудно ще продължи серията си от победи с по 4:0 за Купата. Тимът се класира за четвъртфиналите, след като разби като гост с този резултат първо Ботев (Враца), а след това и Монтана.

Нападателят Клаудиу Кешеру пък е амбициран да стигне кота 10 по голове от началото на годината. В момента той е водещ реализатор на Лудогорец за 2017-а с 8 попадения. Кешеру бе обезличен в мача на "Армията", когато не отправи нито един удар към вратата.