Новият вратар на Лудогорец Симон Слуга ще пази за Купата на България, пише "Тема Спорт". Хърватският национал бе привлечен тази зима от английския Лутън. Засега обаче Слуга е резерва на Серджио Падт в шампионата.

За купата старши треньорът на орлите Анте Шимунджа ще даде шанс на хърватина. На 2 март (сряда) Лудогорец гостува на Монтана в четвъртфиналите. Двубоят е от 14:30 часа.

Домакините правят всичко възможно мачът да е на "Огоста". Както е известно, там няма системата ВАР, но съоръжението е било едно от тестваните преди въвеждането й в експлоатация и това може да помогне на домакините.

Вчера пък от Лутън заявиха пред местните медии, че са направили добра сделка с Лудогорец за Слуга, чиито договор е изтичал в края на сезона, и така са избили част от парите, дадени за привличането му на Острова - 1.3 милиона паунда. Той е привлечен от шапкарите през 2019-а от Риека.