Турнир: efbet Лига Стадион: "Арена Царско село", град София Зрители:

Край на мача

90′

Четири минути добавено време

89′

Какво направи Никола Колев?! Футболистът си изкара втори жълт картон в рамките на една минута и бе изгонен. Царско село доиграва мача с човек по-малко.

88′

Никола Колев получава жълт картон.

88′

Октавио е предупреден официално.

76′

Ален Стеванович излиза, Луи Нганиони влиза на неговото място.

Снимка 551132

76′

Никола Колев заменя Лукас Диас.

76′

Лъчезар Балтанов влиза на мястото на Васил Шопов.

74′

ГОЛ! Лукас Диас. Янко Георгиев пусна дълъг пас Крачунов не успя да се намеси добре, а Лукас Диас копна топката във вратата на Любенов.

74′

Втора греда за гостите! Кацаров опита мощен удар от границата на наказателното поле, който срещна горната греда.

71′

Мохамед Бухмиди заменя Илия Димитров.

Снимка 551131

71′

Краси Милошев влиза на мясотот на Владимир Семерджиев.

66′

ГОЛ! Васил Шопов! Сашо Александров центрира в пеналтерията, където Милчо Ангелов свали топката с глава. За Шопов остана да прати кълбото във вратата на Александър Любенов.

65′

Греда! Александър Александров шутира по земя от границата на наказателното поле. Топката обаче се удари в десния страничен стълб.

61′

Милан Йокич заменя Карлос Охене.

61′

Петър Атанасов влиза на мястото на Димо Бакалов.

59′

Гостите претендираха за дузпа, след като Александър Александров нахлу отдясно и центрира в пеналтерията. Топката рикошира и чукна ръката на Попадийн. Съдията Станислав Тодоров остава безмълвен след проверката с ВАР.

Снимка 551126

48′

Жълт картон за Сашо Александров.

47′

Раел Лолала заменя Марсел Пинсон.

46′

ВИЖТЕ КАК СЕ ПРОМЕНИХА КОЕФИЦИЕНТИТЕ НА EFBET ЗА ВТОРОТО ПОЛУВРЕМЕ!

Начало на втората част.

45′

Край на първото полувреме.

39′

Ален Стеванович се пребори за топката до границата на наказателното поле. Футболистът стрела, но топката профуча покрай страничната греда.

Снимка 551125

20′

Христо Попадийн изведе отлично Милчо Ангелов, който овладя, но си затвори ъгъла. Футболистът все пак шутира, но Любенов спаси. Последва добавка на Попадийн, но неуспешна.

19′

Марсел Пинсон пое лошо изчистена топка от Сашо Александров. Французинът се озова сам срещу Георгиев, но стреля право в тялото на вратаря.

18′

Димо Бакалов шутира от пряк свободен удар. Топката срещна стената и излезе в ъглов удар.

Снимка 551119

11′

Димитров отново стреля с глава след ново центриране в наказателното поле на домакините. Без проблеми за Георгиев.

3′

Александър Александров напредна отдясно и центрира към непокрития Илия Димитров. Нападателят засече с глава, но Янко Георгиев внимаваше и спаси.

Снимка 551120

1′

88 Никола Колев 77 Мартин Стоилов

Закъсалият Царско село посреща Локомотив (София) днес от 17:45 часа в мач от 12-ия кръг на efbet Лига. Двубоят ще е първи между двата тима на ниво елит.

Царско село е последен в класирането и ще се опита да сложи край на лошото си представяне. В последните си седем мача тимът записа едно равенство и шест поредни загуби.

За последно "царете", които отново са водени от Любослав Пенев, спечелиха с 1:0 срещу Арда (Кърджали).

Локомотив (София) пак ще играе в "Надежда"

Промениха часа и стадиона на мача Локо (Сф) - Локо (Пд)

В същото време Локомотив (София) е във възход въпреки загубата в предишния кръг от Левски с 1:2. Треньорът Иван Колев няма сериозни кадрови проблеми, като извън сметките му е единствено контузения централен защитник Марио Петков, който няма да играе поне до края на годината.