Новият старши треньор на Локомотив (Сф) Антон Велков стартира с равенство кариерата си в родния клуб. "Железничарите" направиха реми с втородивизионния швейцарски Стад Нионе в контрола, играна на стадион "Локомотив" в столичния квартал "Надежда".

Единственият гол от българска страна за крайното 1:1 вкара Васил Велев през втората част.

През първото полувреме Локо създаде няколко добри ситуации за гол, не не успя да се разпише. В 17-ата минута "железничарите" все пак се разписаха, но Антон Генов, който свири срещата, не призна попадението заради засада.

Малко по-късно Романов сътвори една от най-красивите ситуации в мача, уцелвайки горната греда със свиреп шут.

Малко изненадващо с оглед на играта, резултата откриха гостите. В 63-ата минута Безир с хубав удар вкара за 0:1.

Последва натиск на Локо (Сф). Три минути по-късно Йорданов бе много близо до изравняване, но не успя да реализира. Малко по-късно Васил Велев вкара все пак попадение. Със страхотен шут от 25 метра Васил Велев оформи крайният резултат.