По 3 и 5 лева за Локо (Сф) - Борац
Ръководството на Локо (Сф) пусна в продажба билетите за реванша от втория квалификационен кръг на Купата на УЕФА срещу отбора на Борац (Чачак). Пропуските, които могат да се закупят от офиса на фенклуба, който се намира на стадиона в квартал "Надежда", са с цени от 3 лева за членуващи и 5 лв. за всички останали привърженици на столичните "железничари".
Двубоят е във вторник от 20,00 часа на националния стадион "Васил Левски", като по всяка вероятност за срещата ще бъде отворен единствено сектор "А" на съоръжението.
Jagliman
на 26.08.2008 в 16:07:53 #6Кво ревете пък вие за 5 лева, бе?!? Левче е билетът за транспорта, осъзнайте се! Егати феновете, нямам думи. Ако не можете по 5 лева на седмица да отделите за мач на отбора си, ми, извинявам се, ама е.ал съм ви у феновете
bazani
на 26.08.2008 в 13:17:28 #5Айде момчета,дано биете днес..че като гледам след този кръг(който е още през АВГУСТ),може да не останат много отбори...от великото ни първенство
)
Форца Локо....иначе аз съм си от най-големия отбор,който тази година няма право да преставя родната ни А група в ЕВРОПА!!!
Но догодина пак ще мачкаме
)
babait
на 24.08.2008 в 20:20:06 #4Че ги биете, бе..- нали по телевизията ше го дават.. България ви стиска палци!..
dr_ple
на 24.08.2008 в 19:06:31 #3въобще не коментирам фенклуба(и аз не съм член)ама вече пчовам да се дразня на манталитета на българския фен...вие какво искате бе ?ако може с хляб и сол да ви канят?първо имаше официално изявление че учениците ще влизат безплатно.и второ колко искаш да ти е билета?една кутия цигари е 3 и 40 .да наистина сме малко на стадиона но това не е проблем на ръководство или на тия които сме там.за убиване са малоумниците на които все нещо им пречи и предпочитат да седнат на ракия и да бистрят футбола и политиката
railwayman
на 24.08.2008 в 17:33:03 #2Не стига, че сме 1000 човека ЗОРЛЕМ, ами тъпия ни фен-клуб, в който основателно отказвам да членувам, не прави нищо за да привлече повече хора на стадиона, напр. ученици и пенсионери, който може и да нямат нужната сума за вход. Да се направят билетите по 1-2лв. за всички! И срещу Пирин за първенството входа беше 3лв, след което доста ученици и деца не влязоха... та пак си бяхме 500 на стадиона! Явно ръководството на фен-клуба иска да гледа мачовете наживо в тесен кръг хора!
railwayman
на 24.08.2008 в 17:26:10 #1МАЛКО СА НИ 5 ЛВ., НАПРАВЕТЕ ГИ ПО 10!!!!