Двама чернокожи футболисти трябва да се присъединят към Локомотив (София), обявиха от офисите на клуба столичния квартал "Надежда". Става въпрос за втори камерунец, който бе чакан снощи, и конгоански нападател. Според изпълнителния директор на червено-черните Георги Марков първият е брат на дошлия преди дни халф Мартен Абена.
Полузащитникът вече подписа с клуба, като същото се очаква да стори и сънародникът му, чието име засега не се разкрива.
Конгоанецьт фабрис Диараба, който е играл във втора дивизия на Белгия и във френски аматьорски тим, обаче ще бъде тестван от старши треньора Антон Велков.
При него има и вероятност въобще да не се появи у нас.
В същото време стана ясно, че бившият нападател на Славия, Левски, Марица и Ботев (Пловдив) Георги Христов ще парафира с Локо (София).
"Във вторник ще подпишем с Георги Христов. Румен Трифонов го няма, Тони Велков го е търсил по телефона, но той не му е отговорил. Не знам къде е", коментира Георги Марков.
"Надежда" прелива от африканци

Източник: Интернет
БЕЗ РЕЗЕРВИ
Още по темата
Водещи
Бизнес
Истории
