Турнир: efbet Лига Стадион: "Локомотив", гр. София Зрители: 1245

Локомотив (София) - Ботев (Враца) 1:0 в мач от efbet Лига

Капитанът на Локо (Сф) поведе своите към топ 6, "железничарите" с труден успех над Ботев (Враца)

Краси Милошев донесе успеха на Локомотив с гол красавец

90+4′

Илия Димитров получи топката на отлична позиция и можеше да удвои преднината на своя отбор, но Костов беше на мястото си!

82′

Илия Димитров получава жълт картон.

76′

ГОООЛ! МИЛОШЕВ! 1:0!! Кой друг, ако не капитанът на домакините? Краси Милошев се нагърби с изпълнение на пряк свободен удар, изстрелът му премина над стената и не остави шансове на своя адаш Краси Костов, който капитулира в тази 76-а минута!

74′

Жълт картон за Мартин Кавдански

70′

Владеене на топката: Локомотив (София): 64%, Ботев (Враца): 36%

63′

Блестящ Александър Любенов опази мрежата си от гол за врачани! При една от редките си атаки гостите можеше да излязат напред в резултата. Центриране отляво намери непокрития Браян Переа, който от 3 метра нанесе удар с глава, вратарят на домакините обаче показа завиден рефлекс и спаси локомотивци!

61′
Снимка 591170

Източник: startphoto.bg

59′

Край на мача за Митков. Той е заменен от Илия Димитров.

56′

Отново на сантиметри от гола и отново Димитър Митков. Този път Антонио Вутов бе изведен отляво и опита с остро подаване да намери Митков, но нападателят на домакините отново се размина на косъм с топката.

Снимка 591174

50′

Домакините са по-активният отбор и в първите минути на втората част, но все още не намират път към гола.

Снимка 591171

45′

ВИЖТЕ ТУК КАК СЕ ПРОМЕНИХА КОЕФИЦИЕНТИТЕ СЛЕД ПОЧИВКАТА!

45′

ИГРАТА Е ПОДНОВЕНА!

45+2′

КРАЙ НА ПЪРВОТО ПОЛУВРЕМЕ!

44′

Поредно добро центриране от десния фланг на домакините. Селсо намери Вутов в наказателното поле, който надскочи Ферересо и стреля с глава, но и този изстрел не намери целта.

39′

Меси и Валбуена комбинираха добре в полето на домакините, но бранител в червено-черно осуети опитите на врачани да застрашат вратата на Локомотив.

Снимка 591155

36′

Антонио Георгиев извърши грубо нарушение и получи първия жълт картон в мача.

33′

Натискът на домакините се засилва. Красимир Милошев проби по десния фланг и центрира остро към Димитър Митков, който опита да засече в опразнената врата, но се размина на сантиметри от топката.

28′

Шанс за домакините! Селсо Рапсо достави отлично центриране в наказателното поле, Матеус Дуарте се извиси над всички и стреля с глава, но топката премина на сантиметри от напречната греда.

Снимка 591159

25′

Владеене на топката: Локомотив (София): 60%, Ботев (Враца): 40%

17′

Гостите показаха, че няма да се дадат без бой и на свой ред отправиха първия си точен изстрел в мача. Чавдар Ивайлов обстрелва вратата на Локомотив, но Любенов се справи.

10′
Снимка 591156

7′

Спокойни първи минути на откриващия двубой от 14-я кръг на родното първенство. Домакините логично са малко по-активни в началото. В тази седма минута Симеон Славчев имаше добра възможност да обстрелва противниковата врата, но шутът му беше в обсега на Красимир Костов, който спокойно улови топката.

1′

ВИЖТЕ ТУК КОЙ Е ФАВОРИТ В МАЧА!

1′

15 Лука Иванов 91 Венцислав Христов

Локомотив (София) се изправя срещу Ботев (Враца) в мач от 14-ия кръг на efbet лига.

Двубоят на стадион "Локомотив" е от 17:30 часа.

Домакините прекъснаха победната си серия миналата седмица, тъй като загубиха от Хебър (Пазарджик) с 2:3 и днес ще искат да се реваншират пред своите привърженици.

През седмицата "столичните железничари" изигра контрола срещу третодивизионния Надежда (Доброславци), която бе спечелена от "червено-черните" с категоричното 9:1. За тима се очаква на разположение да бъде Антонио Вутов, който бе наказан за мача с Хебър.

Ботев (Враца) се представя стабилно в последните срещи. Преди около месец начело на състава застана Даниел Моралес, който записа победа, равенство и загуба. Отборът иска да се измъкне от зоната на изпадащите и днес ще опита да срази "червено черните".