Локомотив (София) победи с 4:2 израелския Макаби (Петах Тиква) в първия си контролен мач от подготвителния лагер на тима в Германия. С два гола за "железничарите" се отчете сръбският нападател Саша Антунович, а по едно попадение добавиха Балдовалиев и Румен Рангелов.

В 31-ата минута Марчо Дафчев с мощен шут уцели гредата на вратата на Макаби, но топката попадна в Антунович, който изведе Локо напред в резултата. В самия край на първото полувреме след центриране на Орачев вратарят на еврейския тим Коен не се намеси убедително и топката отново попадна в Антунович, който отбеляза втория си гол.

В началото на второто полувреме Стефан Грозданов направи три смени в състава, но това почти не се отрази на играта на Локомотив. В 61-ата минута обаче след фаул на Иво Иванов, реферът отсъди дузпа за Макаби, която Голан превърна в гол. Седем минути по-късно удар на Димо Атанасов бе избит от Коен, но топката попадна в Балдовалиев, който възстанови преднината от 2 гола на "червеночерните".

В 77-ата минута Макаби отново върна едно попадение, чрез Дамари, но в самия край на мача Джилас изведе Руман Рангелов в чиста позиция и той оформи крайното 4:2.

Съставът на Локомотив (София): Голубович, Крумов (69-Върбанов), Д. Дончев (46-Г. Марков), Добрев, Савич, Атанасов (80-Р. Рангелов), Орачев (46-Златински), Коилов (46-Балдовалиев), Антунович (69-Джилас), Дафчев, Иванов (78-Н. Павлов)