Отборът на Локомотив (София) постигна изключително труден успех срещу третодивизионния Спортист (Своге) на собствения си стадион в квартал "Надежда".

"Железничарите" победиха с 3:2 и то след като само четвърт час след началото на двубоя губеха с два гола разлика. До края на полувремето столичани успяха да поразят вратата на съперника само веднъж въпреки очевидното си преимущество чрез Рангелов.

През втората част се играеше само в полето на гостите и логично Локо стигна до обрат. Първо хърватинът Виктор Шпишич, а след това и Иван Пасков се разписаха и спасиха "честта" на домакините.

Наставникът Стефан Грозданов успя да използва в срещата играчи, които значително по-рядко намират място сред титулярите в първенството.