Локомотив (София) победи с 2:0 втородивизионния Пирин (Гоце Делчев) в контрола, играна в Банско.

През първото полувреме мачът бе значително равностоен, като едва в заключителните минути столичани имаха възможност да открият- на два пъти гредите помагаха на вратаря на Пирин след удари на Рангелов и Павлов.

От своя страна обаче страничният стълб спаси веднъж и Локо (Сф), след изстрел на Николов. Едва в 75-ата минута централният нападател на "железничарите", а също така и на юношески национален отбор Преслав Йорданов откри. Младокът засече с глава центриране на Борислав Димитров.

Десет минути по-късно Йорданов добави ново попадение при идентична ситуация и реши окончателно спора. В самия край на мача Димо Атанасов изпусна дузпа за столичани и двубоят приключи при този резултат.

Тук може да откриете подробна информация за контролите през това лято!!!