Локомотив (Сф) загуби с 0:1 от чешкия Бърно. Двата отбора се изправиха в Кипър в приятелски мач, а единствения гол в срещата реализира Дошек в края на първото полувреме. Нападателят на чехите се разписа в 42-ата минута.

Първото полувреме на мача бе сравнително равностойно, като момчетата на Драгомир Окука разчитаха предимно на контраатаки, за да затруднят противниковата врата. В края на часта обаче българската защита не се ориентира правилно при едно центриране и Дошек откри резултата.

След почивката Локо бе по-активният отбор. Столичани наложиха териториален натиск, който обаче не доведо до гол в противниковата врата.
В края на мача червен катон получи защитникът Дзаферович.

СТАРТОВИ СЪСТАВИ НА ДВАТА ОТБОРА:

ЛОКОМОТИВ (СОФИЯ): Галев, Савич, Пасков, Дзаферович, Добрев, Дяков, Златински, Атанасов, Лопеш, Шпишич, Балдовалиев
БЪРНО: Лейтау, Швейноха, Троусил, Дворник, Чоупек, Смутни, Маречек, Каливода, Лира, Шурал, Дошек