Локомотив (Сф) продължава с доброто си представяне по време на зимната си подготовка. Водените от Емил Велев родни „железничари" победиха с 2:0 съименниците си от грузинската столица Тбилиси. Любопитна подробност е, че в редиците на Локо Тбилиси блестеше футболистът с номер 14 на име Чикия.

Локо (Сф) откри чрез новия си таран Крум Бибишков в 26-ата минута. Едно центриране от корнер стигна до Пеев на другия фланг, той върна топката в пеналта, където Бибишков я насочи с глава във вратата.

Секунди по-късно самият Пеев удвои аванса на българите. Халфът изпълни добре един пряк свободен удар, топката се отклони у грузински защитник и изненада вратаря им за 2:0.

Велев смени почти целия отбор на почивката и темпото на игра закономерно и спадна. Марчо Дафчев пък порита само 25 минути, преди да бъде изгонен за фаул срещу откъсващ се съперник. Въпреки това, „железничарите" стигнаха до дузпа в 70-ата мин, след като бранител на Тбилиси игра с ръка в пеналта. Павлов застана зад топката, но би над врата и мачът завърши при този резултат.

Локомотив (Сф): 84. Галев, 8. Манолов, 2. Велков 6. Бранеков, 3. Янев, 16. Димитров, 15. Том, 12. Телкийски, 23. Бибишков, 22. Петков, 77. Пеев