Локомотив (София) стигна само до равенство 1:1 срещу македонския Дрита в контролна среща, играна по време на подготовката на тима преди началото на сезона в "А" група.

Македонците, които са от селцето Боговина, играха и с ЦСКА,като паднаха само с 0:2.

Старши треньорът Антон Велков използва два различни състава в отделните полувремена, като мястото си на терена запази единствено защитникът Александър Бранеков. Попадението пък вкара Младен Стоев, който се възползва от добро подаване на Мирослав Коев още в петата минута на мача.

Преднината на столичните "железничари" обаче не се задържа дълго, след като в 23-та минута защитниците позволиха на македонски играч да стреля от границата на наказателното поле и резултатът беше изравнен.

Локомотив ще играе контролна среща и с израелския Рамат Арашон, който ще се подготвя в Банско. В състава на съперника най-вероятно ще бъде бившият защитник на Левски - Йордан Милиев