Локомотив София се наложи с 1:0 над грузинския Чихура в последната си контрола от лагера в Турция. Столичните железничари играха по-силно през второто полувреме, когато стигнаха до победното попадение. Антонио Павлов, който отбеляза още два гола в предишните проверки на турска земя, заби единствения гол 12 минути преди края на редовните 90.

Столичани имаха известно надмощие през първото полувреме, като в началните 15 минути на два пъти Крум Бибишков беше в добра позиция, но не успя да вкара. Един удар на Румен Трифонов пък мина над горната греда, а грузинците също отговориха с атаки. Последните минути на частта белязаха нов натиск на Локомотив (София), но отново попадение не падна в грузинската врата.

Началото на второто полувреме не се отличаваше от първото, като най-напред Димитър Илиев не успя да завърши комбинация с Дафчев, а след това националът на Грузия Гоциридзе пропусна да вкара в мрежата на Божидар Митрев.

Резервите Антонио Цанков и Манолов можеха да изработят гол за Локомотив в 76-ата минута, като Манолов излезе сам срещу вратаря, но опита да го лъже и пропусна отлична възможност.

Минути по-рано грузинците пропуснаха чудесна възможност за гол, като техен футболист стреля край страничната греда. Редовният реализатор от последните контроли Антонио Павлов откри резултата в 78-ата минута. Той и Павел Петков се възползваха от грешка в защитата на грузинците, като нападателят сам срещу вратаря не сгреши.

Само след още три минути Локомотив пропусна ново невероятно положение за гол. След два последователни удара от малкото наказателно поле, накрая Манолов улучи горната греда.

Състав на Локомотив (София): Валентин Галев, Александър Дюлгеров, Николай Николов, Александър Бранеков, Ивелин Янев, Даниел Пеев, Атанас Борносузов, Евертон Джилио-Том, Румен Трифонов, Бранимир Костадинов, Крум Бибишков (Божидар Митрев, Мартин Димитров, Костадин Велков, Уилкер дос Сантос, Марчо Дафчев, Светослав Петров, Димитър Илиев, Искрен Писаров, Антонио Павлов, Александър Манолов, Антонио Цанков, Павел Петков).