От ръководството на Динамо (Москва) ще обявят окончателното си решение за евентуален трансфер на нападателя на Локомотив (София) и националния отбор по футбол Цветан Генков до края на уикенда, твърди руския "Спорт Експрес", цитиран от БТА.
Според изданието, 22-годишният нападател е в Москва за медицински прегледи, след които ще има повече яснота дали ще има трансфер. В Динамо чакаха Генков още в четвъртък, като той трябваше да пътува веднага след евроквалификацията с Беларус в София. Пристигането му се забави заради визови проблеми.
В материала на "Спорт Експрес" се посочва, че трансферната сума, която ще получи Локомотив за голмайстора е над 2 милиона евро.
Blue Eyes
на 09.06.2007 в 12:09:45 #19Bulldozer, Да не го е бил някой?
Аре чао....за сега!
Blue Eyes
на 09.06.2007 в 12:03:24 #18Bulldozer, чувал ли си се с птеродактила, че имам да му давам едни неща а никакъв го няма?
Blue Eyes
на 09.06.2007 в 11:57:50 #17Bulldozer, на автомонтьор на верижни машини!

Blue Eyes
на 09.06.2007 в 11:54:09 #16Добър ден, все пак!
Blue Eyes
на 09.06.2007 в 11:53:09 #15Bulldozer, ти не говориш, ти бучиш като дизелов мотор!

HaideNashte
на 09.06.2007 в 11:19:34 #14Дано НЕ объркат момчето от много протакане и пазрлък. Колкото по-млад в чужбина толкова по-добре за българския футбол. Има данни и ще се наложи в Русия. След време ще е основен нападател и в националния отбор. За разлика от други като Евгени Йорданов, Тодор Янчев, Светльо Петров - за които се видя, че освен за България НЕ стават за да се наложат в други държави.
NASKO SIRAKOVx4
на 09.06.2007 в 11:16:26 #13Хасълбенк се колебаел дали да спре с футбола или да направи един последен сезон с Левски
ПолковникЪТ
на 09.06.2007 в 11:14:08 #12Bulldozer, Багер, какво искаш... нали си пишеш сам, значи не си сам
. Само се бъзикам, не ме разбирай погрешно! 
NASKO SIRAKOVx4
на 09.06.2007 в 11:13:17 #11Bulldozer Регистриран на: 11.04.2006, 11:07 взимаме Хасълбенк и атакуваме ШЛ
NASKO SIRAKOVx4
на 09.06.2007 в 10:40:20 #10Левски може да привлече Джими Флойд Хасълбенк. Мъри Стоилов е направил предложение на 35-годишният бивш холандски национал. Двамата са бивши съотборници в Кампиомайорензе.
aisogludingfioler
на 09.06.2007 в 10:31:23 #9на финала с Литекс си имаше чиста дузпа и от Ловеч не го открекоха! Избута си го и тва е! Все пак и не забравяйте, че 7 години не бяха свирили дузпа за Левски в дербито!
Apis1
на 09.06.2007 в 09:32:28 #8За ониямити Дузпаджии не ми се говори въобще. Я вижте колко дузпи им дадоха средно на мач в ШЛ
redanalyst
на 09.06.2007 в 09:30:12 #7При нашия лъжешампион става тенденция да се дават 90 % измислени дузпи - вземете само за пример последните две ,които им свириха срещу Литекс -класически пример за аванта , минем през измислената дузпа срещу Берое -когато Ангелов и Петър Колев се държаха като гаджета с протегнати ръце и се отиде до дербито с ЦСКА ,когато само Ристосков видя ,че онзи шпагат на Тунчев е закачил краченцата на Дедо Боре ???

Apis1
на 09.06.2007 в 09:29:41 #6Барозо тъпото говедо пак се изцепи. Генков е по-добър от Валери и затова го купуват. А вашето теле ще си джитка на Герена като Гонзо и после марш в Анадола!
прякор
на 09.06.2007 в 09:23:55 #5Каква поредна футболна драма...

генерал Карпов
на 09.06.2007 в 09:14:01 #4Без да съм левскар, не трябва ли да се отчетат други фактори - дали дузпите са заслужени или не (броят не значи нищо ако са заслужени), нивото на българските защити, доколко дузпите повлияват на резултата - например при 6:0 срещу Марек едва ли има значение една дузпа). Иначе успех на Цецо!
Umen
на 09.06.2007 в 09:08:25 #3Левски - ФК Дузпа на Европа Съб, 2007-06-09 11:21 Броят на дузпите, които бяха свирени в полза на Левски през сезон 2006/07 в "А" група, нямаше как да не направи впечатление, пише в. "Меридиан Мач". В 30 мача "сините" биха 15 наказателни удара, което прави средно по 0,5 дузпи на мач. Този коефициент е най-висок във водещите първенства на Европа, като оставя далеч зад себе си другите тимове. Веднага след Левски по спечелени дузпи се нарежда английският Арсенал, който е спечелил 12 дузпи, но в 38 мача. В останалите първенства пък почти няма отбор, който да е минал границата от 10 дузпи. Интересно, че шампионите в никакъв случай не може да се определят като фаворити на съдиите за отсъждането на дузпи. Напротив, може да се каже, че първенците, с изключение на Левски, бият твърде малко наказателни удари. Манчестър Юнайтед е спечелил едва 5 дузпи в Англия. Лидерът в Испания Реал (М) също е твърде назад в класирането по дузпи. Интер, Лион, Селтик и Порто също не са получили най-много дузпи в своите първенства. Българският шампион Левски също така е един от малкото тимове в Европа срещу, който не са изпълнявани наказателни удари. Подобно съотношение 15:0 е може би прецедент в последните години.
aisogludingfioler
на 09.06.2007 в 08:30:03 #2Най-добре да не ходи там, щото ще го забутат в Амкарска област най-накрая...
hongilldon
на 09.06.2007 в 07:57:40 #1Цецо вземи си ушанка и едно шише водка в джоба