Локомотив (Пловдив) загуби от Олимпик (Донецк). "Смърфовете" отстъпиха с 0:4 пред украинците.

Евгений Тсумбалюк даде преднина на украинците пет минути преди почивката, а Максим Детерьов удвои от дузпа след около час игра.

Андрей Кравчук, с премерен удар, направи резултата класически в 63-ата минута.

В последната минута на редовното време Максим Детерьов оформи крайното 0:4.

Бивша трансферна цел на Локо (Пловдив) ще играе в Лига 1

Джордън Греъм ще играе в Джилингам

Олимпик (Донецк) се намира в момента на 9-то място в елита на Украйна. Клубът е сравнително нов - създаден е през 2001 година. Играе мачовете си на стадион "Лобановски".

Най-големият успех на Олимпик е достигането до третия квалификационен кръг на Лига Европа през сезон 2017/2018, когато украинците губят от ПАОК.

Локомотив (Пд) ще предложи договор на норвежкия защитник

Акинсола Акиниеми изкара успешен пробен период

В 7-ата минута удар на Дейвид Малембана срещна напречната греда, токата падна на голлинията, а след това Бирсент Карагарен опита да я прати в мрежата. Шутът му обаче бе блокиран от защитник и топката излезе в ъглов удар. Това беше и най-чистата ситуация за пловдивчани.

В 87-ата минута Йосип Томашевич разтресе горната греда с мощен удар, като също записа опасност пред полето на съперника. До попадение за "смърфовете" обаче така и не се стигна.

Георги Иванов-Гонзо: Локомотив не плаща трансферни суми, а заплатите са малки

Гонзо: Локомотив не плаща трансферни суми, а заплатите са малки

"При всички положения ще се опитаме да бъдем трети"