Старши-треньорът на Локомотив (Пловдив)- Александър Станков не отдаде голямо значение на загубата с 1:4 от Славия в 26-тия кръг на шампионата. Специалистът наблегна на това, че на Локомотив предстои важен двубой от четвъртфиналите за Купата на България тази седмица срещу Добруджа.
„С 10 човека се нарушава организацията в отбора ни. През първото полувреме имаше дисбаланс, имаше принудителна смяна на Диего, Марков се принуди да играе на неудобната му страна. Организацията ни се наруши и бе нормално да получим втори гол. Жалкото е, че този резултат е доста негативен за нашия отбор. Предстои ни мач за купата и плейофите и се надяваме на добро представяне като се възстановят контузените ни състезатели".
„Фераресо получи удар в коляното и затова се принудихме да направим смяна".
„Хубаво е, че излизаме срещу Ботев Пловдив в първия мач от плейофите. Нашият отбор очаква този двубой с нетърпение. Нека се получи и празник за Пловдив".
„Нямаме време да преживяваме тази загуба. Нашият отбор има друга работа сега. През седмицата ни предстои много важен мач за Купата на България, започваме и участие в плейофите".
„Събитията, които стават в отбора (б.р. освобождаването на Атанас Узунов) специално не касае нашата работа. Това е до ръководството, където има да се изясняват някои неща. Ние се концентрираме върху мача си в сряда и следващия двубой през уикенда".
loko-pd
на 09.03.2014 в 17:30:47 #1Върви си!!!Друго не мога да ти кажа след тези изцепки в Европа и сега унас.Ти превърна Локо пд за смях и омаловажаваш загубата .Какво ще правиш оттук нататък.Защо се напънахте за тази седмица.Нищо не върви в тази година.С тази игра и Добруджа ще ни изхвълли.