Локомотив (Пловдив) загуби от Младост (Лучани) с 1:3 в поредна проверка, която се проведе в Турция. Попаденията реализираха Никола Йоич (13, 46), Марко Мирич (44) и Ерик Сорга (84-дузпа).

Първата интересна ситуация в мача дойде в осмата минута. Джовани намери много добре Ивайло Димитров, който се озова на удобна позиция, но нападателят стреля на сантиметри от целта.

В 13-ата минута сръбският тим откри резултата. Марко Мирич пусна майсторски пас към Никола Йоич, който наказа стража на Локомотив с точен изстрел от точката на дузпата.

В 44-ата минута "смърфовете" направиха грешка в центъра на терена, от която футболистите на Младост се възползваха максимално. Адамович отне топката и изведе Марко Мирич, който с десния крак матира Кристиан Томов.

Втората част започна, както завърши и първото полувреме - кошмарно. Резервата Илко Пиргов допусна груба грешка, която моментално бе матирана от Никола Йоич, който от близка дистанция заби своя втори гол в контролата.

В 84-ата минута Неманя Кош бе изгонен от главния съдия, който отсъди и дузпа. Зад топката застана Ерик Сорга, който откри сметката си за Локомотив.

В последните секунди футболист на "сините" отправи опасен изстрел от пряк свободен удар, но Илко Пиргов се справи със ситуацията.