Йордан Милиев отпадна от групата на Локомотив (Пловдив) за предстоящия мач с Пирин от 11-ия кръг на "А" група.

Бранителят е с подут глезен и заради това пропусна днешната последна тренировка на клубния стадион в пловдивския парк "Лаута".

"Наистина имам контузия и затова останах извън състава. Знам, че ще има много спекулации около мен - дали ръководството не ме вади от състава, за това, че не съм подписал нов договор. Категоричен съм, че нямам проблеми с шефовете и единствено
заради травмата си няма да играя срещу Пирин в Благоевград", заяви Йордан Милиев.

На негово място сред 18-те бе повикан защитникът Людмил Николов. Мача срещу Пирин ще пропуснат също бразилците Евертон Джилио-Том, който дълго време страдаше от разтежение и Даксон да Силва, който е наказан заради пет жълти картона.