Кулма заменя Десподов.

70′

Меркадо заменя Енрике.

67′

Доста брак в действията на двата отбора се забелязват през второто полувреме, особено при последните подавания пред двете наказателни полета.

63′

Исуф заменя Крумов.

61′

Жълт картон за Фрикеше.

59′

Центриране от фаул намери Димо Бакалов, който стреля с глава пред вратарското поле, но в ръцете на Черниаускас.

57′

Серджо влиза на мястото на Аяри.

53′

Играчите на Локомотив се опитват да пренесат събитията в половината на съперника, но до този момент неуспешно.

49′

Центриране на Десподов завърши с гол на Лое, който обаче е отменен заради нарушение в атака, а реферът даде сигнал далеч преди топката да бъде пратена в мрежата.

48′

Мартинович е заменил Кики на почивката.

45′

Начало на второто полувреме!

45+3′

Край на първото полувреме.

45+2′

Центриране на Енрике можеше да завърши с автогол на Асен Георгиев.

45+1′

Срещата ще бъде подновена!

45′

Все още не се знае дали мачът ще бъде подновен или прекратен.

42′

ГРОЗНИ СЦЕНИ НА "ЛАУТА"! ФЕНОВЕТЕ НА ЦСКА НАХЛУХА НА ТЕРЕНА И ВЛЯЗОХА В САМОРАЗПРАВА С ТЕЗИ НА ДОМАКИНИТЕ! ПОЛЕТЯХА ПРЕДМЕТИ, РАЗМЕНИХА СЕ КРУШЕТА, СЛЕД КОЕТО ФУТБОЛИСТИТЕ СЕ ПРИБРАХА В СЪБЛЕКАЛНЯТА!

41′

Диао предотвратява втори гол във вратата си! Каранга бе изведен отдясно, но Диао спасява!

35′

ГОООЛЛЛ ЗА ЦСКА! Кирил Десподов бележи от фаул, след като топката тупна пред Мори Диао, който не се намеси добре - 1:0!

30′

Жълт картон за Кристиян Малинов.

28′

Опасност пред вратата на Локомотив! Раул Лое получи топката в наказателното поле, проби отляво и центрира към Каранга, който обаче остана под топката.

23′

Удар на Тиаго от фаул от удобна позиция мина над вратата.

20′

Жълт картон за игра с ръка на Пламен Крумов, който пресече подаване на Тиаго пред дъгата на наказателното поле.

14′

ЦСКА установи териториално превъзходство, но въпреки това футболистите на Стамен Белчев не успяват да създадат чисто голово положение пред вратата на Диао.

8′

Топката попадна във Веселин Марчев, който обаче не успя да намери очертанията на вратата с удар от дъгата пред наказателното поле.

4′

Първа опасност пред вратата на Локомотив! Десподов стреля от фаул, но Диао успя да избе топката.

1′

39. Парвиз Умарбаев 21. Кевин Кубемба

Локомотив (Пловдив) ще потърси първи точки под ръководството на новия си треньор Бруно Акрапович. Босненският специалист застъпи начело на "смърфовете" преди два кръга, но нямаше как да се опре на Левски и Лудогорец, поради което загуби и в двата мача, съответно с 0:1 и 0:3 у дома.

Срещата е на "Лаута", като от щаба на пловдивчани се заканиха, че ще се опитат да вземат поне точка от кандидата за титлата ЦСКА. В миналия шампионат "червените" видяха зор срещу днешния си съперник, като дори допуснаха и поражение на "Армията" с 0:1.

ЦСКА пък влиза в мача след равенство 1:1 с Ботев в София и не особено добро представяне срещу "канарчетата". Стамен Белчев също изрази недоволство от сблъсъка с "жълто-черните", но добрата новина е, че в редиците на ЦСКА се завръща Фернандо Каранга.

И така - началото на сблъсъка е от 15,30 часа.

ЦСКА гони задължителна победа на "Лаута"